FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

شنبه 24 آذر 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
سرمربی تیم ملی کوهستان شرایط ملی پوشان را خوب دانست

جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، روز گذشته جلسه ای جهت بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی و همچنین فعالیت های انجام شده در این اردوها با حضور رییس فدراسیون دوچرخه سواری،نایب رییس فدراسیون دوچرخه سواری،دبیر فدراسیون، مدیر تیم های ملی، پریموس استرانکا سرمربی تیم ملی کوهستان و حسن صدوقی مربی تیم ملی در محل فدراسیون دوچرخه سواری برگزار گردید.
طبق اعلام مربیان تیم ملی کوهستان اردوهای برگزار شده در اروپا از سطح بسیار خوبی برخوردار بوده و کمک بسیار زیادی به ورزشکاران کشور در آمادهخ سازی هرچه بهترشان برای شرکت در بازیهای آسیایی اندونزی داشته است.
همچنین مربی تیم ملی کوهستان بیان کرد تمامی تجهیزات مورد نیاز تیم ملی جهت شرکت در بازیهای آسیایی 2018 اندونزی را از کشورهای ایتالیا و اسلوونی خریداری کردیم و با خود به ایران آورده ایم و جای هیچ گونه نگرانی در خصوص تجهیزات مورد نیاز بازیهای آسیایی نیست.
مربی تیم ملی کوهستان در ادامه سخنان خود بیان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی کشور اندونزی از روز چهارشنبه آخرین مرحله اردوی آماده سازی ملی پوشان کوهستان در منطقه کردکوی استان گلستان برگزار می شود،وی دلیل انتخاب این منطقه را شرایط آب و هوایی مشابه با اندونزی و ارتفاع 2300 متری محل اسکان ورزشکاران در اردو بیان کرد.
در پایان این جلسه مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری اعلام کرد تمامی ملی پوشان استقامت آقایان و بانوان و همچنین ملی پوشان کوهستان از روز چهارشنبه مورخ 03/05/1397 اردوی خود را در روستای درازنو منطقه کردکوی استان گلستان آغاز می کنند .
سلگی همچنین در خصوص محل اسکان ملی پوشان اعلام کرد یک هتل آیارتمان 5طبقه را جهت اسکان تیم های ملی در ارتفاع 2300 متری گرفته ایم و ورزشکاران در مسیرهای گرگان.کردکوی.ساری و دیگر شهرهای نزدیک به راحتی تمرین خواهند کرد.
وی بیان کرد در این اردو تیم ملی کوهستان زیر نظر استرانکار و صدوقی و تیم ملی استقامت نیز زیر نظر هاشم کندی تمرین می کنند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 3 مرداد 1397 - 09:02

تعداد بازديد: 197

کد:101365-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.