FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 1 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
‍ دوره مربیگری درجه ۳ دوچرخه سواری در استان کرمانشاه

دوره مربیگری درجه ۳ دوچرخه سواری در استان کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،پس از سالها دوره مربیگری دوچرخه سواری توسط هیئت‌ دوچرخه سواری استان و با مدرسی جناب آقای فرهاد خزدوزی از پیشکسوتان و مربیان برای علاقه مندان این رشته برگزار شد.
عزیزی رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه گفت:استقبال از شرکت در این دوره بسیار مطلوب و قابل قبول بود که تعداد ۴۰ نفر شرکت کننده و ورزشکار به مدت ۴ روز در کلاس عملی و تئوری دوچرخه سواری شرکت کردند.عزیزی بیان داشت این دوره در ورزشگاه آزادی سالن آموزش پایگاه قهرمانی و استعداد یابی استان کرمانشاه برگزار شد.وی افزود برگزاری دوره های مربیگری باعث توسعه ورزش قهرمانی در رشته دوچرخه سواری می شود.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 8 مرداد 1397 - 09:34

تعداد بازديد: 374

کد:101371-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.