FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

سه شنبه 28 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
فاز دوم عضویت در سامانه ملی دوچرخه سواری آغاز شد

مازیارفرزاد مسوول کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون دوچرخه سواری از آغاز فاز دوم عضویت در سامانه ملی دوچرخه سواری خبر داد :
از این پس کلیه دوره های آموزشی داوری و مربیگری فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران از طریق سامانه ملی دوچرخه سواری و به صورت آنلاین انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، از امروز سامانه ملی دوچرخه سواری سرویس ثبت نام آنلاین دوره های داوری و مربیگری دوچرخه سواری را آغاز کرد .
با راه اندازی این سرویس کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی درجه 3 -2 - 1 داوری ، مربیگری و مکانیسینی می توانند بدون مراجعه حضوری به فدراسیون و هیات های استانی و از طریق آدرس
http://portal.cfi.ir/
مراحل ثبت نام را طی نمایند .
ورزشکاران می بایست قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی با عضویت در سامانه ملی دوچرخه سواری دسترسی لازم برای ثبت نام در دوره های مورد علاقه خود را به دست آورند .
http://portal.cfi.ir/Member/PreCoachRegister لینک عضویت مربیان
http://portal.cfi.ir/Member/PreRefereeRegister لینک عضویت داوران

تاريخ  ارسال:سه شنبه 9 مرداد 1397 - 13:11

تعداد بازديد: 331

کد:101376-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.