FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

شنبه 2 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

برگزاری دومین مرحله از لیگ کوهستان استان فارس

برای اولین بار در استان فارس مسابقه المنیتور کوهستان در بلوار شهید کسایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،دومین مرحله از لیگ کوهستان استان فارس در بخش آقایان به مسابقه المنیتور اختصاص یافت تا بدین ترتیب رنکینگ کوهستان آقایان در رده جونان و بزرگسالان در منطقه باغات قصردشت،ناحیه ای متناسب با استانداردهای این نوع مسابقه برگزار گردد.
حمیدرضا آشفته با بیان این مطلب افزود:مسابقات المنیتور در سال 2010 توسط فدراسیون جهانی به ثبت رسیده و قوانین برگزاری آن اعلام شده است , یکی از شاخه های دوچرخه سواری کوهستان که در گروه های ۴ نفری به مسابقه می‌پردازند و در پایان بر حسب زمان به دست آمده نفرات برتر معرفی می‌شوند.
وی افزود:
از آنجا که مرحله اول رنگینگ را در محیطی برگزار کردیم که توان قدرتی و تسلط ورزشکار را در محیط های پرفشار بسنجیم,به پیشنهاد ریاست محترم هیات دوچرخه سواری استان فارس دکتر باشفاعت,مرحله دوم را با مسابقه المنیتور در فضای شهری برگزار کردیم تا علاوه بر به چالش کشیدن تکنیک ورزشکاران مردم نیز از هیجانات این مسابقه بهرمند شوند.
رئیس کمیته کوهستان ادامه داد:
این مسیردارای یکصد متر آسفالت به پهنای هشت متر برای ایجاد چسبندگی کافی جهت شروع سریع و ترمزگیری ایمن در استارت و پایان مسابقه بود و همچنین یکصد متر مسیر سنگ رودخانه ای کوبیده شده اسلالوم که جذابیت و توان تکنیکی مسابقه را به حد اعلا رسانده بود همچنین دویست متر مسیر دارای پستی و بلندی خاکی چالش بر انگیز. و پنجاه متر مسیر به عرض کمتر از دو متر برای محک زدن مهارت شرکت کنندگان در تغییر ناگهانی مسیر در زوایای کند تا تند بیش از نود درجه. و مسیر مناسب برای جدا سازی کامل تماشاگران و تیمهای حمایتی و استقرار پزشکیار برگزار شد .
در این مسابقه بسیار پر فشار و تکنیکی تیم هایی از شهرستانهای مرودشت و لامرد و سپیدان و کازرون و آباده و جهرم و شیراز شرکت داشتند و ورزشکارانی با انگیزه و پر توان با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان این مسابقات در رده جوانان آقایان عادل ذکی پور از کازرون،محمدرضا اسدی از لامرد و حسین سخایی از سپیدان به ترتیب جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند و در رده سنی بزرگسالان نیز آقایان فرشید صلاحیان و عباس آندیده از کازرون ،رضا احدی از سپیدان به ترتیب مقام اول تا سوم گروه بزرگسال را از آن خود کردند.
حمیدرضا آشفته در پایان گفت:این مسابقه در نوع خود در استان فارس بی سابقه بوده از تیم همراه و همیشگی برگزاری مسابقات استان بی نهایت سپاسگزارم همچنین قدر دان زحمات آقایان هاری باشفاعت رئیس هیات دوچرخه سواری استان فارس , امیر رحیمی ریاست هیئت دوچرخه سواری شیراز و سرداور ابراهیم با شفاعت داوارن دکتر هادی با شفاعت و مهدی دهقان و آرمان فیلی و خانمها نجمه سپهرتاج و سمیرا دهقان خلیلی و سرکار خانم حجازی .

زمان های ثبت شده برای نفرات برگزیده گروه جوانان در دور نهایی:
عادل ذکی پور: 1:36:175
محمدرضا اسدی: 1:36:354
حسین سخایی : 1:44:528
زمان ثبت شده برای نفرات برگزیده درگروه بزرگسالان در دور نهایی:
رده بزرگسالان:
فرشید صلاحیان: 1:38:111
عباس آندیده: 1:39:659
رضا احمدی: 1:51:567

تاريخ  ارسال:يكشنبه 14 مرداد 1397 - 12:27

تعداد بازديد: 298

کد:101382-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.