FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
مسابقه سرعت در مشهد

مسابقات دوچرخه سواری رنکینگ سرعت استان خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،مسابقات دوچرخه سواری سرعت جوانان و بزرگسالان، رنکینگ استان خراسان رضوی روز جمعه در پیست مجموعه ورزشی ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار و نفرات برتر این مرحله شناخته شدند.

در این مسابقات 30 دوچرخه سوار از هفت باشگاه در 2 ماده اسکرچ و 200 متر با هم رقابت کردند.
در ماده اسکرچ بزرگسالان، کمال راضی از تیم فروشگاه رودی، کیوان رکانی از باشگاه چرخ سبز و مهدی روزبهان از تیم فروشگاه رودی به ترتیب اول تا سوم شدند
در بخش جوانان هم امیرحسین محمدی و عرفان دمیرچی از تیم شهرداری طرقبه اول و دوم شده و رادین روزبهان از آسمان آبی عنوان سوم را به دست آورد.
حسن حصاری و احمد نصرآبادی از نیشابور و مسعود مهدوی از باشگاه آسمان آبی در ماده 200 متر بزرگسال و معین سعید از نیشابور، نیما کامکار و علی بذرافشان هم از باشگاه آسمان آبی در بخش 200 متر جوانان مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در همین رابطه رنکینگ مسابقات نوجوانان و انتخابی تیم خراسان رضوی در ماده 500 متر و 10 کیلومتر به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی کشور هم فردا شنبه ۱۳ مرداد ماه جاری در ازادراه کنار کذرشمالی برگزار می شود.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 14 مرداد 1397 - 12:28

تعداد بازديد: 191

کد:101383-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.