FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 1 فروردين 1398

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
‍ همایش بزرگ دوچرخه سواری در کرمانشاه

به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در مورخ ۲۶ مرداد ماه ۹۷ از استادیوم آزادی تا کمربندی غربی پارک شبدیز با حضور چشم گیر دوچرخه سواران برگزار شد‌.
به گزارش روابط عمومی هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه این همایش با همکاری کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی،اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه، هیئت دوچرخه سواری استان و شهرستان کرمانشاه هیئت دوچرخه سواری راهور ناجا و همکاری اورژانس، هلال احمر، باشگاه دوچرخه سواری پژهان، و شهرداری منطقه ۶ برگزار شد.
دراین همایش تعداد ۵۰۰ دوچرخه سوار شرکت نمودند که مسیری به فاصله ۶ کیلومتر در شهر را رکاب زدند.
در راستای همین همایش از سوی هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه به پاس زحمات خبرنگاران و تصویر بردار صدا وسیما از دو خبرنگار پرتلاش در عرصه ورزش تقدیر و تشکر بعمل آمد.
عزیزی رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه گفت: در ادامه اختتامیه همایش از تعداد ۶ نفر آزاده هشت سال دفاع مقدس به همین مناسبت تقدیر به عمل آمد و به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود و ایجاد تشویق از قبیل پنج دستگاه دوچرخه و تعدادی کارت هدیه از طرف شهرداری به شرکت کنندگان در همایش اهدا شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 27 مرداد 1397 - 11:57

تعداد بازديد: 239

کد:101407-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.