FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان             قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس              آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت              مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.              مراسم تودیع و معارفه دبیر و سرپرست دبیری جدید فدراسیون دوچرخه سواری انجام شد.             

يكشنبه 28 مهر 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
مسابقات دوچرخه سواری رنکینگ استان خراسان رضوی

دو مرحله از مسابقات بانوان و یک مرحله از مسابقات آقایان بصورت استانی طی دو روز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،مسابقات دوچرخه سواری رنکینگ استان بانوان و آقایان طی دو روز در سه مرحله برگزار شد.

پنجشنبه ۲۵ مردادماه بانوان کوهستان سوار استان در مجموعه ثامن الائمه مشهد درقالب سومین مرحله رنکینگ دوچرخه سواری بانوان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
سحر راسخ از سیمرغ نیشابور، آزاده مزاری از باشگاه آسمان آبی و هنگامه استاد از باشگاه شهر بهشت نفرات برتر این دوره بودند.
در همین رابطه بانوان کورسی سوار استقامت جاده صبح روز جمعه ۲۶ مرداد ماه در آزادراه کنارگذر شمالی با یکدیگر رقابت کرده و در رده سنی بزرگسالان سحر راسخ از باشگاه سیمرغ نیشابور ، آزاده مزاری از باشگاه آسمان آبی ، الهام حاصل طلب نیز از باشگاه سیمرغ نیشابور و ردهدسنی جوانان یگانه غلامرضایی از آسمان آبی ، سحر خواجویان از تیم چرخ سبز و یاسمن شکوری شرکت کننده آزاد مقام های اول تا سوم راه به خود اختصاص دادند.
در ادامه مسابقات رنکینگ استان در بخش آقایان سومین و آخرین مرحله رنکینگ دوچرخه سواری کوهستان یک دوره مسابقه در ارتفاعات شهرستانی شهر شاندیز به میزبانی هیئت دوچرخه سواری طرقبه و شاندیز برگزار شد. این مسابقه با حضور بیش از ۲۵ کوهستان سوار از سراسر استان و با حضور شهردار ، اعضای شورای شهر شاندیز و رئیس اداره ورزش و جوانان آن شهرستان و جمعی از علاقه مندان این رشته برگزار شد دوچرخه سواران مسیر ۲۴ کیلومتری این رقابت تنگاتنگ را در ۸ دور رکاب زدند و در پایان در رده سنی جوانان علیرضا جباری و علی سالار هردونفر ازتیم شهربهشت ، محمدرضا صفدری از آسمان آبی و رده سنی بزرگسالان هادی طیهوری ازخط پایان ، فرزاد لاجوردی ز شهر بهشت و حامد حسن پور از تیم پلیس راهور خراسان رضوی به عنوان نفرات اول تا سوم هر رده انتخاب شدند در پایان به نفرات برتر توسط جمعی از مسئولین مدال اهدا شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 27 مرداد 1397 - 12:03

تعداد بازديد: 278

کد:101408-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.