FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

سه شنبه 28 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
زمان و مراحل تور سی‌و‌سوم اعلام شد

زمان و مراحل سی‌و‌سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،مهر ماه امسال جاده‌های 3 استان آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل شاهد رقابت رکاب‌زنان در سی‌و‌سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان خواهد بود.
این رقابت‌ها‌ از 8 مهر آغاز شده و تا 13 مهر در 6 مرحله برگزار می‌شود.
در مرحله اول، رکابزنان مسیر تبریز – ارومیه را رکاب خواهند زد و در مرحله دوم که طولانی‌ترین مسیر است، دوچرخه سواران مسیر ارومیه – منطقه آزاد ارس را طی خواهند کرد.‌
 مرحله سوم  بازگشت به تبریز از مسیر منطقه آزاد ارس تا  تبریز می‌باشد و در مرحله چهارم نیز دوچرخه‌سواران تبریز را به مقصد سرعین رکاب خواهند زد.
مرحله پنجم این مسابقات مسیر بازگشت سرعین – تبریز بوده و مرحله پایانی رکاب‌زنان در داخل شهر تبریز به رقابت می‌پردازند تا قهرمانی مسابقات در بخش‌های انفرادی و تیمی مشخص شود.
ایوب بهتاج امروز دوشنبه در در جلسه مشترک مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با معاونان ورزش ادارت کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و اردبیل افزود: تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان را با کیفیت برگزار کنیم.
وی با اشاره به لزوم هماهنگی و همکاری نزدیک مسوولان سه استان میزبان تور، افزود: با توجه به ابلاغ داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان، مدیران کل و معاونان ورزش و جوانان استان های آذربایجان غربی و اردبیل نیز جزو چارت تشکیلاتی تور سی و سوم خواهند بود.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: در دوره گذشته تور ٩ تیم خارجی شرکت داشتند، اما تا به امروز ما حضور ١٤ تیم خارجی را در تور سی و سوم قطعی کرده ایم و با بررسی هایی که انجام می دهیم، احتمال افزایش این تعداد نیز وجود دارد.
وی با توصیح اینکه در حال حاضر وضعیت ارزی مناسب نیست، عنوان کرد: با این وجود در تلاش هستیم از لحاظ کمی و کیفی، تور امسال را بهتر از سال های قبل برگزار کنیم تا بار دیگر توان و امنیت کشورمان را به جهانیان نشان دهیم.
وی ادامه داد: کاروان تور سی و سوم را 400 ورزشکار، مربی، سرپرست، کارشناس فنی و کمیته های برگزاری شامل داوران و عوامل اجرایی همراهی خواهند کرد.
معاون ورزش مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل نیز با اشاره به آمادگی این استان برای میزبانی از دو مرحله تور سی و سوم، گفت: مسیر تور در استان اردبیل و شهرهای بین مسیر تبریز - سرعین با توجه به بهبود وضعیت جاده ها بهتر شده و اگر مشکلی هم وجود داشته باشد تا آغاز تور برطرف خواهد شد.
محمدرضا برادران افزود: هدف ما میزبانی شایسته برای این تور است و تلاش می کنیم تا امسال نیز همچون سال های گذشته میزبان شایسته ای برای میهمانان داخلی و خارجی تور باشیم.
کیومرث ایراندوست، معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی نیز با بیان اینکه تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان، یک رویداد مهم بین المللی است، اظهار داشت: از حدود یک ماه قبل جلساتی در استان آذربایجان غربی در خصوص میزبانی از 2 مرحله تور برگزار شده و یکی از مصوبات شورای عالی ورزش استان، در خصوص میزبانی هر چه شایسته از این رویداد ورزشی بوده است.
سی و سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از هشتم تا سیزدهم مهر ٩٧ در ٦ مرحله برگزار می شود.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 12 شهريور 1397 - 13:31

تعداد بازديد: 702

کد:102441-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.