FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

دوشنبه 31 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

پرتوآذر عازم مسابقات قهرمانی جهان شد

نماینده شایسته کشورمان راهی مسابقات قهرمانی جهان در سوییس شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،بامداد امروز فرانک پرتوآذر ملی پوش کراس کانتری کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان عازم کشور سوییس شد.پرتو آذر به عنوان اولین بانوی دوچرخه سواری کشورمان می باشد که در مسابقات جهان حضور پیدا خواهد کرد. نفر دوم رنکینگ آسیا شب گذشته و ساعاتی پیش از اعزام به سوییس با خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری دیدار داشت که در این جلسه قمری بخشی از هزینه های حضور پرتوآذر را به مسابقات جهانی تقبل نمود.
پرتوآذر در این خصوص گفت:خوشحالم که رییس فدراسیون باز هم کنار من بود و همانند چند سال اخیر حمایتم کرد.امیدوارم حالا که فرصت حضور در مسابقات قهرمانی جهان برایم فراهم شده است بتوانم نماینده شایسته ای برای کشورم باشم.البته طبیعی است در این مسابقات تنها جهت کسب تجربه حضور پیدا کنم و از حالا قصد دارم به هدفم که رسیدن به سهمیه المپیک 2020 می باشد دست یابم.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 13 شهريور 1397 - 09:23

تعداد بازديد: 201

کد:102443-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.