FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

سه شنبه 1 مرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

رقابت سنگین پرتوآذر با بزرگان دوچرخه سواری جهان

بانوی دوچرخه سواری کشورمان در مسابقات جهانی سوییس حضوری موفق داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،فرانک پرتوآذر که اواخر هفته پیش جهت حضور در مسابقات جهانی کراس کانتری قهرمانی جهان راهی کشور سوییس شده بود روز گذشته رقابت خود را با بزرگان این رشته برگزار کرد.پرتوآذر که به عنوان اولین بانوی رکابزن ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کرده است توانست در بین 71 دوچرخه سواری تراز اول دنیا به مقام چهل و نهم دست یافت.نماینده کشور امریکا در رتبه اول قرار گرفت و رکابزنان کشور دانمارک و کانادا دوم و سوم شدند.
نکته جالب توجه در این مسابقه نرسیدن دو نماینده لهستان،یک نماینده فرانسه،سوییس،آلمان،هلند،اتریش،امریکا و سوئد به خط پایان مسابقه بود.
پرتو آذر در این مسابقه 26 امتیاز در رنکینگ جهانی دریافت کرد.
باتوجه به اینکه فرانک قصد دارد به هر طریقی سهمیه ورودی المپیک را دریافت نماید کسب تجربه و امتیاز رنکینگ میتواند او را به این هدف نزدیک نماید.از آسیا تنها کشور تایلند دو نماینده داشت که رتبه های 54 و 57 را از آن خود کردند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 18 شهريور 1397 - 08:41

تعداد بازديد: 245

کد:102451-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.