FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

دوشنبه 31 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

اسماعیل باقری با یک بلیت دو مدال گرفت

اولین مرحله لیگ دسته یک جاده در بخش آقایان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، از صبح روز گذشته یکشنبه 18 شهریور ماه اولین مرحله لیگ دسته یک جاده در بخش استقامت با حضور 60 ورزشکار از 20 استان رقابت خود را برگزار کردند.
این مسابقات که به میزبانی پارک پرندگان استان تهران برگزار می شد در جاده ای کاملا فنی و به مسافت حدود 90 کیلومتر انجام گرفت که در پایان نفرات برتر مسابقه جاده لیگ دسته اول جاده مشخص شدند:

1-اسماعیل باقری رعد پدافند هوایی
2-حمید رضا یگانگی هیات همدان
3-محمد امین سنجری هیات ناجا

جا دارد از زحمات و میزبانی قابل توجه مسوولان پارک پرندگان بویژه آقای دکتر رضایی مدیریت مجموعه و همکارانشان تشکر ویژه ای داشته باشیم.

این مسابقات امروز در بخش تایم تریل انفرادی ادامه پیدا کرد و 39 ورزشکار در خط استارت مسابقه قرار گرفتند اسماعیل باقری از تیم رعد پدافند هوایی توانست دومین مدال خود را بدست بیاورد و در این ماده هم به عنوان نفر نخست روی سکوی قهرمانی بایستد.
جعفر آخرت طلب از شهرداری خوی دوم شد و محمدامین سنجری از هیات ناجا بازهم در رتبه سوم قرار گرفت.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 19 شهريور 1397 - 11:31

تعداد بازديد: 585

کد:102454-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.