FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

شنبه 2 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

رقابت انتخابی تیم ملی بانوان برگزار شد

فروزان عبدالهی عرب تنها بانوی بزرگسال منتخب در رقابت های انتخابی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، پس از برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی نیمه استقامت و سرعت در روز گذشته سرمربی تیم ملی فروزان عبدالهی عرب را به عنوان تنها بانوی منتخب جهت حضور در اردوی تیم ملی اعلام نمود.
محمود پراش سرمربی تیم های ملی پیست بیان کرد: روز گذشته طبق اعلام قبلی که صورت گرفته بود رقابت های انتخابی تیم ملی بانوان را برگزار کردیم که در بخش سرعت باتوجه به تایم های به ثبت رسیده و نرسیدن بانوان کشورمان به تایم مورد نظر جهت ورود به اردو از دعوت ملی پوشان در بخش سرعت صرف نظر کردیم و دوچرخه سواران باید جهت حضور در اردوهای تیم ملی سرعت در تاریخ 17آبان ماه دوباره به رقابت بپردازند.
در بخش نیمه استقامت باتوجه به شریط دوچرخه سواران در رقابت امینیوم روز گذشته متوجه شدیم درحال حاضر تنها خانم فروزان عبدالهی عرب از استان خوزستان آمادگی حضور در اردوهای تیم ملی را دارند و دوچرخه سواران دیگر در شرایط خوبی نیستند.
باتوجه به تصمیم گرفته شده تا تاریخ 17آبان ماه تنها بانوی اضافه شده به اردوهای تیم ملی نیمه استقامت خانم عبدالهی خواهند بود و در تاریخ مذکور رقابت انتخابی مجددا برگزار می گردد، درصورتی دوچرخه سواران دیگر نیز بتوانند به شرایط مناسب برسند پس از برگزاری رقابت روز 17 آبان ماه به اردو اضافه خواهند شد.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 7 آبان 1397 - 13:13

تعداد بازديد: 470

کد:105515-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.