FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 29 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
رقابت داغ 150 پیشکسوت در مازندران

پیشکسوتان دوچرخه سواری در استان مازندران و شهرستان فریدونکنار گردهم آمدند تا قهرمانان سال 97 رشته های استقامت کشور را معرفی نمایند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،این دوره از مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری پیشکسوتان جمهوری اسلامی ایران برای حضور قدرتمندانه در رقابت های آسیایی سال 2019 که با میزبانی ازبکستان برگزار می شود، خواهد بود.
150 ورزشکار از 25 استان در این رقابت ها حضور دارند که در هفت گروه سنی پیشکسوتان در رشته های تایم تریل و استقامت در مسیرهای رفت و برگشت کمربندی غربی فریدونکنار به رقابت می پردازند.
اصغر خالقی مشاور رییس فدراسیون در این مسابقات حضور داشت.
امروز دوچرخه سواران در رشته استقامت 60 کیلومتر جاده را رکاب زدند که در پایان این رقابت ها در رده سنی 35_39 امین پورنجف از مازندران الف، در رده سنی 40_44 حبیب فروزنده از آذربایجان شرقی، در رده سنی 45_49 جواد دنیادیده ازآذربایجان شرقی ودر رده سنی 50_54 نیز مجید ربیعی از هرمزگان توانستند به مدال طلا برسند.
همچنین در رده سنی 55-59 حسین محمودی از مازندران الف، در رده سنی 60-64 صمد برهانی حقیقی از خوزستان و در رده 65 به بالا نیز ایرج برویس از بوشهر قهرمان شدند.
رقابت های تایم تریل انفرادی در مسافت 15 کیلومتر نیز امروز شنبه در مسیر کمربندی غربی فریدونکنار برگزار می شود.

تاريخ  ارسال:شنبه 24 آذر 1397 - 10:53

تعداد بازديد: 429

کد:108572-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.