FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 29 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
ترکیب نمایندگان ایران در روز نخست اعلام شد

محمود پراش نفرات ملی پوش را برای رقابتهای روز نخست مشخص کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا از فردا در شهر جاکارتا اندونزی آغاز خواهد شد و نمایندگان کشورمان در این رقابت ها با سایر رقبای خود به میدان می روند.جلسه فنی مسابقات امروز برگزار شد و این دوره از مسابقات از فردا رسما آغاز می شود.در روز نخست این مسابقات طبق برنامه از ساعت 10صبح تا 6 بعدازظهر در دو نوبت صبح و بعدازظهر به وقت تهران رکابزنان مسابقه خواهند داد.
🔺4 کیلومتر تعقیبی مردان رده جوانان و بزرگسالان
🔺اومنیوم دختران رده جوانان
🔺دور امتیازی دختران رده جوانان و بزرگسالان
اولین رقابت نمایندگان کشورمان در این مسابقات در ماده 4 کیلومترتیمی مردان در رده جوانان خواهد بود که براساس اعلام محمود پراش سرمربی تیم ملی عماد محمدی،داوود محمدآبادی،علی لبیب و امیرحسین محمدی رکابزنان ایران در این ماده خواهند بود.این مسابقه از ساعت 10 صبح آغاز می شود.
دومین رقابت فردا را ساجده سیاحیان در رده سنی جوانان برگزار می کند.سیاحیان در ماده اومنیوم رقابت خواهد کرد.او همچنین از ساعت 15 در رشته پوینتریس نیز رقابت خواهد کرد.در نوبت بعدازظهر نیز فروزان عبداللهی نیز به عنوان تنها نماینده بانوان رده سنی بزرگسالان در ماده پوینتریس رقابت خواهد کرد.
یکی دیگر از رشته های مهمی که در روز اول مسابقات برگزار خواهد شد 4کیلومتر تیمی آقایان بزرگسالان می باشد که بهنام آرین،حسین ناطقی،محمد رجبلو و امیرحسین جمشیدیان نفرات کشورمان را در این ماده تشکیل می دهند.
مراسم افتتاحیه این مسابقات امشب در جاکارتا برگزار خواهد شد و مسابقات از فردا چهارشنبه 19 دی ماه تا 23 دی ماه ادامه پیدا می کند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 18 دي 1397 - 13:28

تعداد بازديد: 443

کد:110603-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.