FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

پنجشنبه 30 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
آغاز رقابت های نمایندگان کشورمان در قهرمانی آسیا 2019

تیم ملی ایران پس از یک سال غیبت دوباره در تعقیبی تیمی جوانان پا به رکاب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، رقابت های قهرمانی آسیا پیست 2019 به میزبانی کشور اندونزی در پیست دوچرخه سواری شهر جاکارتا از دقایقی پیش آغاز شد و نمایندگان کشورمان در تعقیبی تیمی رده سنی جوانان اولین ورزشکاران ایرانی بودند که بر روی پیست رفتند.
ترکیب چهار نفره تیم ملی ایران را در رشته تعقیبی تیمی عماد محمدی، داود محمد آبادی، امیر حسین محمدی و علی لبیب تشکیل داده است.
در پایان رقابت های تعقیبی تیمی آقایان رده سنی جوانان ملی پوشان کشورمان که پس از یک سال غیبت دوباره در این رشته شرکت کرده بودند با ثبت زمان 4 دقیقه و 31 ثانیه در جایگاه هفتم قرار گرفتند.
اسدی دبیر فدراسیون دوچرخه سواری که تیم ملی کشورمان را به عنوان سرپرست در این رقابت ها همراهی می کند در خصوص عملکرد ورزشکاران بیان داشت: ملی پوشان کشورمان در رده سنی جوانان با توجه به اولین تجربه حضور در رقابت های قهرمانی آسیا خوب عملکردند و فاصله ی زمانی تیم های چهارم تا هشتم حدود دو ثانیه بوده است که این نشان دهنده سطح بالای این رقابت ها می باشد.
در ادامه رقابت های امروز ورزشکاران کشورمان در رشته های تعقیبی تیمی بزرگسالان آقایان و دورمتیازی بزرگسالان بانوان رقابت می کنند.
مسابقات قهرمانی آسیا پیست 2019 از 18 لغایت 23 دیماه در شهر جاکارتا کشور اندونزی برگزار می گردد.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 19 دي 1397 - 07:47

تعداد بازديد: 316

کد:110604-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.