FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

پنجشنبه 30 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
رکوردشکنی ملی پوشان در روز اول مسابقات قهرمانی آسیا

اولین روز مسابقات قهرمانی آسیا در کشور اندونزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در کشور اندونزی از امروز صبح در پیست شهر جاکارتا آغاز شد و نمایندگان کشورمان توانستند با یک رکورد شکنی تاریخی پا به این رقابت ها بگذارند.بعد از مسابقه پوینتریس فروزان عبدالهی رکابزنان تیم ملی بزرگسالان در مسابقه 4 کیلومتر تیمی رقابت خود را برگزار کردند.
بهنام آرین ، حسین ناطقی ، محمد رجبلو و امیرحسین جمشیدیان نمایندگان کشورمان در بخش 4کیلومتر تیمی بودند که با اختلاف 4 ثانیه نسبت به تیم سوم در جایگاه ششم قرار گرفتند.رکابزنان ایران توانستند در این مسابقات با ثبت زمان 4/12 رکورد این ماده در ایران بشکنند و پس از سالها غیبت در این ماده به جایگاه قابل توجهی دست یابند.در این ماده کره جنوبی اول شد و ژاپن و قزاقستان در رتبه سوم قرار گرفتند.
در بخش جوانان نیز نمایندگان کشورمان در رتبه هفتم قرار گرفتند.همچنین مسابقه ساجده سیاحیان که طبق برنامه باید از ساعت 8 برگزار میشد لغو و به فردا موکول شد.
این رقابتها تا 23 دی ماه ادامه خواهد داشت.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 19 دي 1397 - 13:29

تعداد بازديد: 702

کد:110606-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.