FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.              مراسم تودیع و معارفه دبیر و سرپرست دبیری جدید فدراسیون دوچرخه سواری انجام شد.              محمد گنج خانلو صاحب مدال نقره مرحله سوم تور بین المللی چین شد.              مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد            

چهارشنبه 27 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
فرانک پرتو آذر مدال ارزشمندآسیایی خود را تقدیم موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک کرد

فرانک پرتو آذر ملی پوش دوچرخه سواری بانوان کشورمان با حضور در کمیته ملی المپیک، مدال برنز قهرمانی کوهستان آسیا کراس کانتری خود را که سال 2018 در فلیپین کسب کرده بود را تقدیم موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، فرانک پرتو آذر ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان ابراز داشت: از طریق اخبار و رسانه ها متوجه شدم که کمیته ملی المپیک قصد دارد موزه ورزش راه اندازی کند به همین دلیل بهترین مدال خود را تقدیم موزه ورزش کردم چرا که موزه ملی ورزش فرصت خوبی برای آشنایی مردم با موفقیت ها و افتخارات ورزشی کشور است.

دارنده مدال برنز مسابقات دوچرخه سواری آسیا گفت:راه اندازی موزه ملی ورزش اتفاق خوبی است چرا که ورزشکاران رشته های مختلف مدال هایشان را برای مردم و مسئولین به نمایش می گذارند و این باعث میشود هم ورزشکاران بیشتر دیده بشوند و هم مردم با رشته های مختلف ورزشی آشنا می شوند و از موفقیت ها و افتخارات ورزشی کشورشان نیز مطلع خواهند شد.

وی تاکید کرد: از آنجاییکه مدالی که به موزه اهدا کردم (برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ فیلیپین) اولین و تنها مدال دوچرخه سواری مسابقات قهرمانی آسیایی در بخش بانوان است که کشورمان کسب کرده و در نوع خود خاص و تک است، خواستم این مدال ارزشمند را با همه مردم به اشتراک بگذارم و امیدوارم که در مسابقات آتی رنگ مدالم را خوشرنگ تر کنم.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 21 اسفند 1397 - 14:42

تعداد بازديد: 281

کد:127641-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.