FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 29 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
پرتو آذر در مسابقات جهانی اسلوونی رکاب می زند

رکابزن موفق تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان راهی اروپا می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،فرانک پرتوآذر بانوی دوچرخه سوار کشورمان برای برپایی اردوی دوماهه راهی اروپا شد.پرتوآذر که امید کسب سهمیه المپیک محسوب می شود با تلاش فدراسیون و رایزنی های فراوان امشب راهی اسلوونی خواهد شد تا ضمن برپایی اردوی آماده سازی، در چند رویداد مهم از جمله دو رقابت قهرمانی جهان حضور پیدا کند.این رکابزن بااخلاق کشورمان امشب راهی کشور اسلوونی می شود و دو روز دیگر در یک رویداد مهم و حساس مصاف رقبای خود می رود.پرتوآذر در این سفر دو ماهه در دو مسابقه قهرمانی جهان در آلمان و اسلوونی حضور پیدا می کند که هر کدام از این دو مسابقه امتیازات مهمی برای کسب سهمیه محسوب می شوند.
فراز شکری و فرانک پرتوآذر رکابزنانی هستند که شانس رسیدن به سهمیه المپیک کوهستان را دارند و این رکابزنان برای حدود دو ماه به اروپا می‌روند تا در کاپ‌ها و مسابقات مختلف شرکت کنند و پس از آن آماده حضور در قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ شوند.
محسن سلگی مدیر تیم‌های ملی در مورد اعزام این دو رکابزن گفت: پرتوآذر و شکری دو نفری هستند که شانس گرفتن سهمیه دارند و به اروپا می‌روند و ما نامه شورای برون مرزی را برای آنها گرفته ایم و مقداری ارز برایشان تامین کردیم.شانس بیشتری در بخش کوهستان داریم تا بتوانیم سهمیه المپیک بگیریم و خود این دو رکابزن هم انگیزه و امید دارند و تلاش خود را می‌کنند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 18 فروردين 1398 - 12:29

تعداد بازديد: 318

کد:130638-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.