FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 29 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
هجدهمی دهقان در مرحله دوم تور

ماندانا دهقان عضو تیم مکس واترزلی هلند در رده هجدهم مرحله دوم از تور بین المللی «پرینسیس ماهای» قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، مرحله نخست از هشتمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری «پرینسیس ماهای» دیروز دوشنبه ۱۹ فروردین ماه در مسیر ۹۷ کیلومتری چیانگ مای به چام تانگ برگزار شد. در پایان مرحله اول این تور ویژه بانوان رکابزنانی از تایلند، ژاپن و توباگو به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان مسابقه گذشتند. در این تور ۷۰ دوچرخه سوار در یک زمان مشابه از خط پایان عبور کردند.
ماندانا دهقان بانوی لژیونر دوچرخه سواری ایران در اولین مسابقه فصل خود همراه با تیم مکس واترزلی هلند توانست در میان ۷۲ دوچرخه سوار زن با زمان ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه و ۵۴ ثانیه در رده پنجاه و ششم قرار بگیرد.

این تور معتبر آسیایی در سه مرحله برگزار می‌شود که تیم‌های دوچرخه سواری زنان از کشورهای قزاقستان، ویتنام، روسیه، اوکراین، مالزی، سنگاپور، ژاپن، تایلند و تیم‌های باشگاهی ایلومینیت آمریکا، کوگاس روسیه و ولوفیت استرالیا در آن حضور دارند.

مرحله دوم این تور بین المللی امروز سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، در مسیر ۶۷ کیلومتری منطقه چیانگ مای برگزار شد که نماینده کشورمان توانست به رتبه هجدهم دست یابد و در مجموع دو مرحله در رتبه سی و هفتم قرار بگیرد.
در بخش تیمی، تیم مکس واترزلی هلند در رتبه اول قرار دارد.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 20 فروردين 1398 - 08:27

تعداد بازديد: 188

کد:131640-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.