FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

دوشنبه 31 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

بیانیه و طومار بانوان دوچرخه سواری علیه مجری برنامه « رادیو ورزش»

بانوان دوچرخه سوار تیم های باشگاهی و ملی با امضای طوماری علیه مجری یکی از برنامه های رادیویی نسبت به استفاده از جمله «دیمی نتیجه گرفتن دوچرخه سواران » واکنش نشان دادند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، هفته گذشته در برنامه مجله دوچرخه سواری از شبکه رادیویی ورزش مجری خوش صدا اما غیر حرفه ای و مغرضانه در برنامه زنده رادیویی نتیجه گیری ملی پوشان دوچرخه سواری را «دیمی» و خودرو عنوان نمود که موجب ناراحتی جامعه دوچرخه سواری کشورمان شد.
دیروز با خبر شدیم دوچرخه سواران تیم ملی و باشگاهی بانوان اقدام به جمع آوری طوماری نموده اند و در پی آن از فدراسیون دوچرخه سواری خواسته اند نسبت به این اقدام ناپسند و مغرضانه مجری برنامه مجله دوچرخه سواری واکنش نشان دهد.
فدراسیون دوچرخه سواری نیز در واکنش به این طومار اعلام نمود در اولین فرصت موضوع را با مدیران محترم شبکه رادیویی ورزش در میان خواهیم گذاشت و مجری آن برنامه که سریال انتقادات مغرضانه و بعضا تهی از اطلاعات فنی اش کاملا اپیدمی شده است باید در همان برنامه ورزشی از جامعه دوچرخه سواری و قهرمانانش عذرخواهی کند وگرنه در صورت اصرار ورزیدن به تکرار ادبیات سخیف و سراسر توهین آمیزش به جامعه دوچرخه سواری کشور از طریق مراجع ذیصلاح موضوع را پیگیر خواهد نمود.لازم به ذکر است این طومار نزد فدراسیون به امانت خواهد ماند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 22 ارديبهشت 1398 - 11:10

تعداد بازديد: 671

کد:136666-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.