FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

شنبه 2 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

تبریک حامد قاسمی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،حامد قاسمی عارف مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان حوزه روابط عمومی تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:
27اردیبهشت ماه (17 مه) روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی نامگذاری شده است و این روز را به همه همکارانم در حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و کمیته های پرتلاش روابط عمومی هیات های دوچرخه سواری استانها تبریک می گویم.
روابط عمومی ها برای انجام وظایف خود نیازمند زیرساخت ها و بازوهای اجرایی توانمندی هستند که بی تردید مهم ترین آن، خبرنگاران، روزنامه نگاران، گزارشگران و به طور کلی رسانه ها می باشند.
بنده به عنوان عضوى از خانواده بزرگ روابط عمومى كشور این فرصت را مغتنم می شمارم و اين روز را به همکاران عزیزم در حوزه روابط عمومی تبریک عرض نموده و قدردان حمایت ها و الطاف دوستان بزرگوارم در حوزه رسانه هستم.

تاريخ  ارسال:شنبه 28 ارديبهشت 1398 - 09:48

تعداد بازديد: 200

کد:138662-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.