FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.              مراسم تودیع و معارفه دبیر و سرپرست دبیری جدید فدراسیون دوچرخه سواری انجام شد.              محمد گنج خانلو صاحب مدال نقره مرحله سوم تور بین المللی چین شد.              مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد            

پنجشنبه 28 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
جلالیه بهترین بانوی رکابزن ایران در بخش اول تور چین

تور دو مرحله‌ای دوچرخه سواری استقامت جاده چین با کسب عناوین دوازدهم و چهاردهم برای مریم جلالیه به عنوان بهترین رکابزن ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، تیم دوچرخه سواری زنان کشورمان ابتدای هفته جاری راهی چین شد تا در سه تور یک و دو روزه این کشور شرکت کند. در پایان تور دو مرحله‌ای چین مریم جلالیه بهترین عملکرد را از خود ثبت کرد.

مرحله اول این تور بین المللی درجه دو در مسافت ۱/‏۸۳‬ کیلومتر برگزار شد که نمایندگان کشورهای چین، ایتالیا و چین به ترتیب اول تا سوم شدند. مریم جلالیه از کشورمان نیز در رده چهاردهم قرار گرفت. ماندانا دهقان که در قالب تیم هلندی اش در این تور شرکت کرده بود به عنوان نفر نوزدهم از خط پایان عبور کرد. سمیه یزدانی هم بیست و یکم شد.

در مرحله دوم این تور نیز رکابزنانی از کشورهای ویتنام، ایتالیا و نیوزلند اول تا سوم شدند. مریم جلالیه در این مرحله به عنوان نفر دوازدهم از خط پایان عبور کرد. ماندانا دهقان بیست و هفتم و سمیه یزدانی سی و دوم شدند.

تورهای بین المللی زنان در چین در سه بخش (تک مرحله‌ای و دو مرحله‌ای) برگزار خواهد شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 4 خرداد 1398 - 13:22

تعداد بازديد: 207

کد:140663-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.