FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.              مراسم تودیع و معارفه دبیر و سرپرست دبیری جدید فدراسیون دوچرخه سواری انجام شد.              محمد گنج خانلو صاحب مدال نقره مرحله سوم تور بین المللی چین شد.              مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد            

پنجشنبه 28 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
رقابت های بین المللی بام ایران
نماینده اتحادیه جهانی وارد ایران شد

تا دو روز دیگر مسابقات دوچرخه سواری بام ایران در شهرستان بروجن آغاز می شود.
تا دو روز دیگر مسابقات دوچرخه سواری بین المللی بام ایران در شهرستان بروجن آغاز می شود و تیم های داخلی و خارجی از بامداد امروز خود را به محل برگزاری مسابقه رسانده اند.
تاکنون دو تیم تایلند و افغانستان وارد ایران شده است و مابقی تیم ها نیز طی امروز تا فردا خود را از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشورمان می رسانند.
آندری بس چاست نوو سرداور این مسابقات از کشور روسیه بامداد امروز وارد کشورمان شد.با تلاش فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان و موافقت این مدرس بین المللی طی امروز و فردا یک دوره پیشرفته داوری در حاشیه محل برگزاری مسابقات بام ایران برگزار می شود.به طور حتم این دوره می تواند در رشد و پیشرفت داوری کشورمان تاثیر بسزایی ایفا نماید.
مسابقات بین المللی دوچرخه سواری (بام ایران) به میزبانی شهر بروجن استان چهارمحال و بختیاری از دو روز دیگر آغاز خواهد شد.این مسابقات که یکی از مراحل کسب امتیاز المپیک در رشته کوهستان محسوب می شود در سطح کلاس دو جهانی برگزار می شود که 12 تیم داخلی و خارجی در آن حضور پیدا می کنند.

تاريخ  ارسال:شنبه 18 خرداد 1398 - 10:29

تعداد بازديد: 230

کد:142666-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.