FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.              مراسم تودیع و معارفه دبیر و سرپرست دبیری جدید فدراسیون دوچرخه سواری انجام شد.              محمد گنج خانلو صاحب مدال نقره مرحله سوم تور بین المللی چین شد.              مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد            

پنجشنبه 28 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
فراز شکری فاتح اولین روز مسابقات بین المللی بام ایران شد

کاپیتان تیم ملی کشورمان در روز اول مسابقات بین المللی بام ایران درخشید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،امروز و از ساعت 12 اولین مسابقه دوچرخه سواری کوهستان بام ایران در منطقه تفریحی سیاسرد شهرستان بروجن برگزار شد. در این مسابقه کلاس 3 جهانی که رکابزنانی از کشورهای ترکیه ، مالزی، تایلند ، هندوستان ، افغانستان و 4 تیم از کشورمان حضور داشتند سرداور روسیه ای کار قضاوت را برعهده داشت.
طبق برنامه 28 رکابزن در خط استارت قرار گرفتند و مسیر مسابقه شورت تراک(XCC) را به مسافت 10 کیلومتر رکاب زدند که در پایان این مسابقه مهیج و دیدنی فراز شکری کاپیتان باسابقه کشورمان توانست به عنوان نفر اول از خط پایان عبور کند.
در پایان این مسابقه نتایج زیر رقم خورد:
1-فراز شکری از تیم ملی ایران با ثبت زمان 25:36دقیقه
2-عبدالغدیر کلچی از تیم ملی ترکیه با ثبت زمان 25:46 دقیقه
3-پرویز مردانی از تیم ملی ایران با ثبت زمان 25:55 دقیقه
رقابت های بین المللی بام ایران طی امروز و فردا در شهرستان بروجن برگزار خواهد شد و رکابزنان نیز فردا ساعت 10صبح مسابقه المپیکی XCO را به مسافت 30 کیلومتر رکاب خواهند زد.لازم به ذکر است این مسابقات با توجه به اینکه در تقویم سالیانه اتحادیه جهانی ثبت شده است جزو امتیازهای ورودی المپیک محسوب می شود و از این حیث برای نمایندگان کشورمان حائز اهمیت می باشد.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 خرداد 1398 - 12:53

تعداد بازديد: 329

کد:143666-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.