FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

يكشنبه 3 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

بیانیه فدراسیون دوچرخه سواری: خاتونی مشکلی برای شرکت در مسابقات داخلی نداشته است

فدراسیون دوچرخه سواری به خبر محرومیت ریحانه خاتونی واکنش نشان داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،ساعاتی پیش در برخی رسانه ها پیرامون مشکلات بوجود آمده در خصوص حضور یکی از دوچرخه سواران خانم در مسابقات لیگ خبری را منتشر کردند که لازم می دانیم جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی را ارائه نماییم.
« در سال 95 ریحانه خاتونی دوچرخه سوار کشورمان از سوی کمیته ضد دوپینگ (nado ) به علت استفاده از ماده ممنوعه به مدت 4 سال از حضور در کلیه میادین ورزشی محروم شد و پس از مدتی با توجه به ارائه مستندات و دفاعیات در استیناف ، 4 سال حکم محرومیت وی به دو سال محرومیت حضور در مسابقات داخلی و 4 سال محرومیت از مسابقات بین المللی تغییر یافت.
این نامه در تاریخ 13/4/97 از سوی نادو به فدراسیون دوچرخه سواری ارسال گردید و اعلام شد ورزشکار نامبرده تا تاریخ 21/3/97 از شرکت در مسابقات داخلی محروم بوده و از تاریخ ذکر شده می تواند در مسابقات داخلی حضور پیدا کند.
موضوع مورد بحث در جلسه امروز نماینده فدراسیون دوچرخه سواری و فدراسیون پزشکی ورزشی مطرح گردید و تصمیم گرفته شد تا کمیته ضد دوپینگ نیز با ارسال نامه ای رسمی از سوی نادوی ایران مطلع گردد.
متاسفانه ارائه برخی گزارشات نادرست به اتحادیه جهانی موجب می شود چنین حواشی هایی نادرست گریبانگیر رشته دوچرخه سواری و رکابزنان داخلی شود.»

تاريخ  ارسال:شنبه 22 تير 1398 - 10:34

تعداد بازديد: 523

کد:151687-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.