FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

يكشنبه 3 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

پنجمی فرانک پرتو آذر در مسابقات قهرمانی آسیا

دومین روز از مسابقات دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی آسیا در کشور لبنان با مقام پنجمی نماینده کشورمان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، دومین روز مسابقات دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی آسیا در سال 2019 به میزبانی کشور لبنان با رقابت کراس کانتری سواران بخش بانوان آغاز شد و نمایندگان کشورمان در خط استارت این ماده قرار گرفتند.
فرانک پرتو آذر، مونا فرح بخشیان و مهسا ژاویز سه نماینده کشورمان در رده سنی بزرگسالان و جوانان امروز رقابت خود را در بخش کراس کانتری بانوان برگزار کردند.
این مسابقات به مسافت 4 دور 2.5 کیلومتری برگزار شد که در پایان فرانک پرتو آذر توانست به عنوان پنجمین رکابزن از خط پایان عبور کند.
در این ماده 21 رکابزن در دو رده زیر 23 سال و بزرگسالان حضور داشتند و 4 نماینده چین با کار گروهی توانستند عناوین اول تا چهارم را از آن خود کنند.
فرانک پرتوآذر از کشورمان پنجم شد و زودتر از رقبای خود از ژاپن، چین تایپه، تایلند، لبنان، اندونزی، سنگاپور، ویتنام و فیلیپین به خط پایان رسید.

تاريخ  ارسال:شنبه 5 مرداد 1398 - 14:52

تعداد بازديد: 342

کد:153695-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.