FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

يكشنبه 3 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

مدال نقره آسیا برگردن علی ظهراب زاده

مسابقات دوچرخه سواری کراس کانتری قهرمانی آسیا در بخش آقایان امروز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، سومین و آخرین روز مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در سال 2019 امروز در پیست دوچرخه سواری کوهستان بیروت برگزار شد.طبق برنامه و از ساعت 11 مسابقه کراس کانتری آقایان رده سنی بزرگسالان و امید آغاز شد و فراز شکری، فرزاد خدایاری و پرویز مردانی در رده سنی بزرگسالان و علی ظهراب زاده در رده سنی امیدها در خط استارت قرار گرفتند.
در بخش کراس کانتری امیدها علی ظهراب زاده ملی پوش آینده دار و با اخلاق کشورمان توانست بعد از نماینده قزاقستان در رتبه دومی قرار بگیرد و صاحب مدال با ارزش نقره شود. نماینده ژاپن نیز سوم شد. این برای اولین بار در تاریخ دوچرخه سواری است که نماینده کشورمان صاحب مدال در رده سنی امید می شود.
در رده سنی بزرگسالان نیز فرزاد خدایاری پنجم شد و بهترین نتیجه را در بین ملی پوشان کشورمان کسب کرد.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 6 مرداد 1398 - 12:35

تعداد بازديد: 278

کد:153696-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.