FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

شنبه 4 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
به منظور حضور در بازی های کشورهای عربی
تمرین رکابزنان عراقی در ارتفاع 2000 متری آباده

اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشور عراق به منظور حضور در بازی های کشورهای عربی، از دوشنبه هفتم آذرماه به میزبانی استان فارس و در شهرستان آباده در حال برگزاری است.

مجید ناصری سرمربی اسبق تیم های ملی دوچرخه سواری کشورمان که با حضورش در کشور عراق به عنوان اولین مربی ایرانی، هدایت تیم ملی کشور دیگری را برعهده گرفته در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با بیان این مطلب افزود:

تیم ملی کشور عراق اواخر آذرماه برای حضور در مسابقات بازی های کشورهای عربی راهی دوحه قطر خواهد شد که طبق تفاهم نامه ای که بین مسئولین فدراسیون های دوچرخه سواری ایران و عراق به امضاء رسیده، ملی پوشان این کشور به منظور حضور موفق در این رقابتها، آخرین مرحله اردوی آماده سازی خود را از دوشنبه هفتم آذرماه به مدت 15 روز در شهرستان آباده استان فارس و در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا برگزار می کنند.

ناصری بیان کرد: با توجه به اینکه این رقابتها یکی از مهمترین مسابقات در بین کشورهای عربی محسوب می شود، پس از فراهم شدن حضور آنها در ایران به منظور برگزاری اردو، از تمام فرصت های پیش آمده برای کسب تجربه بیشتر و از بین بردن نقاط ضعف تلاش خواهیم کرد.

مربی ایرانی تیم ملی دوچرخه سواری عراق درباره ترکیب اعزامی تیم ملی این کشور به رقابتهای قطر تصریح کرد: (یاسر ضیا، عبدالله عبدل هدر، یوسف عزیز، صیف حسن، محمد سالم و جوهان تامی) به عنوان شش رکابزن ترکیب نهایی تیم ملی کشور عراق را برای حضور در بازی های کشورهای عربی در قطر تشکیل می دهند.

وی درباره سطح تمرینات رکابزنان بیان کرد: تاکنون و با برگزاری چند دوره اردوی تیم ملی در کشورهای ایران و عراق و به خصوص استفاده از پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی تهران، سطح آمادگی و تمرینات این افراد را تا حد قابل قبولی افزایش داده است، که با این شرایط باید منتظر درخشش و حتی کسب مدال از سوی دوچرخه سواران عراقی در دوحه باشیم.

مدیر اسبق تیم های ملی دوچرخه سواری درباره نحوه تمرینات ملی پوشان عراقی در استان فارس تصریح کرد: به منظور استفاده از جاده های بهتر و شرایط آب و هوائی مناسب، طبق مذاکرات صورت گرفته بین مسئولان فدراسیون های دوچرخه سواری دوکشور ایران و عراق، شهرستان آباده استان فارس برای پیگیری تمرینات رکابزنان عراقی در نظر گرفته شد.

اولین مربی ایرانی شاغل در خارج کشور درباره سطح برگزاری اردوی رکابزنان این کشور در ایران تصریح کرد: برگزاری اردو در تهران و فارس برای رکابزنان عراقی بسیار موثر بود، در زمان برگزاری تمرینات از فرصت به دست آمده بهترین استفاده را کردیم که نتایج آن منجر به درخشش و کسب نتایج قابل قبول در رقابتهای اخیر شد.

گفتنی است: بازی های کشورهای عربی از تاریخ 18 آذرماه الی 3 دی ماه به میزبانی دوحه قطر برگزار می شود که دوچرخه سواران کشورهای شرکت کننده در این مسابقات از تاریخ 28 آذرماه الی 3 دی ماه در سه ماده ( تایم تریل انفرادی، تایم تریل تیمی و استقامت جاده) با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 9 آذر 1390 - 12:31

تعداد بازديد: 200

کد:27530-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.