FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

يكشنبه 29 بهمن 1396

کلام روز

«اقتصاد مقاومتی:
تولید- اشتغال»
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان قزوین:
با فرهنگ سازی شرایط فعالیت بانوان را بهبود بخشیده ایم

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان قزوین گفت: مسئولان هیئت برای انجام فعالیت های بهتر و بیشتر بانوان در این رشته ورزشی فرهنگ سازی بسیار خوبی داشته و توانسته اند در این خصوص موفق عمل کنند.

ناصر گنجی بابیان این مطلب افزود: در حال حاضر استان قزوین در خصوص فعالیت در رشته ورزشی دوچرخه سواری عملکردی بسیار خوب و قابل توجه داشته و توانسته زمینه را برای فعالیت حرفه ای ورزشکاران حاضر در این رشته در دو بخش بانوان و آقایان خیلی خوب فراهم کند.

وی افزود: در رابطه با فعالیت حرفه ای بانوان در این رشته فرهنگ سازی بسیار خوبی در سطحی کاملا گسترده انجام گرفته و ما توانسته ایم بستر لازم برای فعالیت بانوان را خیلی خوب و بیشتر از گذشته فراهم کنیم.

گنجی تصریح کرد: هیئت برای انجام تمرین و فعالیت دوچرخه سواری هر دو بخش امکانات ترانسفری خوبی در اختیار ورزشکاران قرار داده و آنها می توانند در امنیت کامل در جاده ها به انجام تمرین پرداخته و خود را برای حضور در بازی های رسمی داخلی و خارجی آماده کنند.

منبع: yjc.ir

تاريخ  ارسال:دوشنبه 26 دي 1390 - 11:45

تعداد بازديد: 148

کد:27754-1396    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.