FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 27 دي 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
قمری:
همگانی کردن دوچرخه سواری اولویت کاری فدراسیون است

رئیس فدراسیون دوچرخه سورای کشور گفت: همگانی کردن دوچرخه سواری با هدف استعدادیابی اولویت کاری فدراسیون در سطح کشور به شمار می رود.

خسرو قمری ظهر یکشنبه در جلسه مجمع همگانی هیئت دوچرخه سواری استان کردستان اظهار داشت: باید در راستای توسعه ورزش دوچرخه سواری فرهنگ سازی و اطلاع رسانی صورت گیرد تا این ورزش بتواند به جایگاه واقعی خود برسد.

وی با اشاره به اینکه در سراسر کشور 200 ورزشکار حرفه ای دوچرخه سواری فعالیت می کنند، افزود: این آمار نشان می دهد نیاز است که در راستای ارتقای این ورزش و ترویج آن در بین آحاد مردم تلاش های بیشتری صورت گیرد.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور ادامه داد: ورزش حرفه ای دوچرخه سواری نیازمند تاسیس باشگاه در سطح کشور است که با برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک این هدف محقق می شود.

قمری بیان کرد: توسعه ورزش همگانی، استعداد یابی، توجه و تقویت آموزش و پرورش در راستای تعامل و همکاری بیشتر با هیئت دوچرخه سواری، جذب بانوان توانا در تیم های ملی و راه اندازی اردو در سراسر کشور از جمله برنامه های فدراسیون دوچرخه سواری برای سال جاری است.

وی یادآور شد: در آینده نزدیک پیست دوچرخه سواری در استان کردستان احداث می شود و این امر می تواند در ارتقای ورزش دوچرخه سواری استان موثر باشد.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: استان کردستان یکی از استان های مستعد قهرمانی است که شرایط اقلیمی مناسبی برای رشته کوهستان دارد و نیاز است با برنامه ریزهای مناسب این رشته را در استان تقویت کرد.

قمری افزود: انتظار می رود با برنامه ریزی های مناسب و تلاش مسئولان ذیربط در آینده نزدیک شاهد درخشش ورزشکاران استان کردستان در سطح ملی و بین المللی باشیم.
منبع:مهر

تاريخ  ارسال:سه شنبه 30 خرداد 1391 - 00:27

تعداد بازديد: 147

کد:28717-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.