FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

شنبه 2 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

تایم تریل تیمی

در بعضي از مواقع برگذار كننده براي رده بندي از تايم تريل تيمي استفاده مي نمايد. كه حداقل 2 نفر و حداکثر 10 نفر مي تواند در اين مسابقه شركت كند و اين را برگزار كننده قوانین خاصي نموده و اعلام مي كند. كه تايم تريل تيمي مي تواند 2 نفر يا 10 نفر باشد و امتيازات به چه نحوي به آنها تعلق گيرد و اما طبق قانون حداکثر و حداقل 3 تا 6 نفر باشد كه حتما بايد نفر سوم از خط عبور كرده و تايم نفر سوم براي تيمي محسوب مي شود(توضیحات بیشتر در بند 18 تا 25 تایم تریل تیمی ) و اما نحوه اجرا و برگزاري تايم تريل تيمي به شرح زير مي باشد.


1- .مسافت تايم تريل تيمي


2- حداقل 2 نفر و حداکثر 10 نفر شركت كننده مي تواند در تايم تريل تيمي شركت كنند.

3- مسافت بايد امن و علامت گذاري باشد.

4- علامت ها بايد بزرگ و عريض و بدون گوشه هاي تيز اضافي باشد يعني 2 متر ارتفاع و 70×50 باشد كه از دور نمايان باشد.

5- در مسير مسابقه به غير از دوچرخه سوار و ماشین دوچرخه سوار هيچ وسیله ديگري وجود نداشته باشد.مگر مدیر مسابقه یا نماینده uci

6- از هر 10 كيلومتر به 10 كيلومتر علامت گذاري بشود و كيلومتر آخر با توسط پرچم قرمز رنگ مثلثي شكل مشخص شود و تابلو هاي50 -100-150-200-300 -500 متر و 1 كيلومتر بايد به صورت معكوس از خط پايان به دقت اندازه گیری شده و نصب شوند.

7- قبل از محل استارت مسافتي به طول 800 متر براي گرم كردن ورزشكاران تهيه كرده باشند

8- ليست استارت به تمامي داوران و تيم ها و برگزار كننده تقديم گردد.

9- ترتيب حرکت ماشین تيم ها بايد از روي مجموع تيمي آن مرحله اعلام گردد و در غير اين صورت اگر در روز اول برگزار گردد با شناختي که به تيم ها داريم ليست استارت تهيه مي گردد و در صورت نداشتن شناخت قرعه كشي مي كنيم.

10- حداقل زمان فاصله استارت ما بين تيم ها 5 دقیقه مي باشد.

11- تيم ها بايد 15 دقیقه قبل از زمان استارت خود بايد دوچرخه هاي خود را برای کنترل بياورند.

12- اگر تيمي در زمان معين شده خود در خط استارت حاضر نباشد از آن زمان تعيين شده براي استارت زمان او شروع و جز زمان مسابقه او محسوب مي شود و اگر از تيمي يك نفر تاخير كند هم تيمي او مي تواند منتظر او بماند و هم مي تواند استارت كند و نفر تاخير كننده بعد از حاضر شدن مي تواند استارت كند و زمان او از زمان استارت تعيين شده محسوب مي شود.

13- در استارت ورزشكاران بايد پهلوي هم قرار گیرند. و نگهدارنده ها براي تمام تيم ها يكسان مي باشد و حق هل و يا فشار دادن و نگهداشتن را ندارند.
و اگر تيمي زودتر از موعد مقرر و يا رو استارتر حرکت كننداستارتر تیم را متوقف نموده و آخرین اخطار را برای آنها می دهد در صورت تکرار مجدد از دور مسابقات حذف خواهند شد.

14- در موقع استارت بايد لايسنس كارت خود را نشان دهند.

15- و داوران مستقر در مسير بايد تايم تيم را موقع رد شدن از آن ها ثبت نمايند و اين كار در پیشرفت و سالم برگزار شدن مسابقه كمك مي كند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 28 تير 1391 - 09:01

تعداد بازديد: 272

کد:29022-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.