FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

جمعه 28 دي 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
مسیرهای تور بین المللی سردار آزادگان به تایید شورای تامین استان قزوین رسید

رییس هیات دوچرخه سواری استان قزوین گفت: مسیرهای مشخص شده برای برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری 'سردار آزادگان'، به تایید شورای تامین استان قزوین رسید.

'ناصر گنجی'افزود: طبق برنامه پیش بینی شده، ركابزنان در این تور در پنج مرحله با یكدیگر رقابت می كنند.

وی اظهار كرد: بر اساس برنامه روز نخست، این رقابت ها در قسمت تایم تریل انفرادی و در داخل شهر قزوین به مسافت پنج كیلومتر برگزار می شود.

رییس هیات دوچرخه سواری استان قزوین گفت: در روز دوم این مسابقات، ركابزنان 120 كیلومتر از آزادراه قزوین - زنجان را به صورت رفت و برگشت طی می كنند و در روز سوم نیز در بزرگراه قزوین - رشت، همین مقدار مسافت را به طور رفت و برگشت رقابت می كنند.

گنجی اضافه كرد: در روز چهارم این مسابقات ابتدا دوچرخه سواران از آزادراه قزوین - تهران تا طالقان را فقط در مسیر رفت طی می كنند و سپس با یك دور كامل، طول عوارضی بزرگراه قزوین - زنجان را ركاب می زنند و در مسیر رفت و برگشت به جاده الموت به مسافت 80 كیلومتر رقابت خود را ادامه می دهند.

وی خاطرنشان كرد: در روز پایانی این تور نیز، مسابقات از مقابل عمارت چهلستون قزوین آغاز می شود و از پس از عبور از چند مسیر در داخل شهر و دور زدن آنها پس از 80 كیلومتر ركابزنی به خط پایان در انتهای خیابان نادری ختم می شود.

رییس هیات دوچرخه سواری استان قزوین، برگزاری نخستین دوره تور بین المللی سردار آزادگان در این استان را موجب رونق صنعت گردشگری قزوین دانست و گفت: برگزاری چنین رقابت هایی در استان های مختلف جدا از اهداف ورزشی، بر توسعه گردشگری و شناخت بیشتر هموطنان از دیگر مناطق كشور تاثیرگذار است.

گنجی در پایان یادآور شد: تور بین المللی دوچرخه سواری قزوین در روزهای 14 تا 18 مهر ماه با حضور ركابزنان داخلی و خارجی در استان قزوین برگزار خواهد شد.
irna.ir

تاريخ  ارسال:سه شنبه 3 مرداد 1391 - 20:42

تعداد بازديد: 276

کد:29103-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.