FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

يكشنبه 29 بهمن 1396

کلام روز

«اقتصاد مقاومتی:
تولید- اشتغال»
مسیرهای تور بین المللی سردار آزادگان به تایید شورای تامین استان قزوین رسید

رییس هیات دوچرخه سواری استان قزوین گفت: مسیرهای مشخص شده برای برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری 'سردار آزادگان'، به تایید شورای تامین استان قزوین رسید.

'ناصر گنجی'افزود: طبق برنامه پیش بینی شده، ركابزنان در این تور در پنج مرحله با یكدیگر رقابت می كنند.

وی اظهار كرد: بر اساس برنامه روز نخست، این رقابت ها در قسمت تایم تریل انفرادی و در داخل شهر قزوین به مسافت پنج كیلومتر برگزار می شود.

رییس هیات دوچرخه سواری استان قزوین گفت: در روز دوم این مسابقات، ركابزنان 120 كیلومتر از آزادراه قزوین - زنجان را به صورت رفت و برگشت طی می كنند و در روز سوم نیز در بزرگراه قزوین - رشت، همین مقدار مسافت را به طور رفت و برگشت رقابت می كنند.

گنجی اضافه كرد: در روز چهارم این مسابقات ابتدا دوچرخه سواران از آزادراه قزوین - تهران تا طالقان را فقط در مسیر رفت طی می كنند و سپس با یك دور كامل، طول عوارضی بزرگراه قزوین - زنجان را ركاب می زنند و در مسیر رفت و برگشت به جاده الموت به مسافت 80 كیلومتر رقابت خود را ادامه می دهند.

وی خاطرنشان كرد: در روز پایانی این تور نیز، مسابقات از مقابل عمارت چهلستون قزوین آغاز می شود و از پس از عبور از چند مسیر در داخل شهر و دور زدن آنها پس از 80 كیلومتر ركابزنی به خط پایان در انتهای خیابان نادری ختم می شود.

رییس هیات دوچرخه سواری استان قزوین، برگزاری نخستین دوره تور بین المللی سردار آزادگان در این استان را موجب رونق صنعت گردشگری قزوین دانست و گفت: برگزاری چنین رقابت هایی در استان های مختلف جدا از اهداف ورزشی، بر توسعه گردشگری و شناخت بیشتر هموطنان از دیگر مناطق كشور تاثیرگذار است.

گنجی در پایان یادآور شد: تور بین المللی دوچرخه سواری قزوین در روزهای 14 تا 18 مهر ماه با حضور ركابزنان داخلی و خارجی در استان قزوین برگزار خواهد شد.
irna.ir

تاريخ  ارسال:سه شنبه 3 مرداد 1391 - 20:42

تعداد بازديد: 242

کد:29103-1396    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.