FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

جمعه 27 مهر 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
گزارش یک سفر ؛قسمت (4)
" از البرز تا خلیج فارس"

به دلیل داشتن حس طبیعت دوستی و سپاس از نعمات آن که به لطف کوهنوردی به اینجانب رسیده و نیز میراث داری از این همه شکوه خداوند لازم دانستم تا در حد توان و به نوبه خود از این آب و خاک به لطف پروردگار و هموطنان قدر دان باشم .

این بود که این طرح به ذهنم نقش بست و با پشتکار و تمرین و جمع نمودن بودجه (در سال 1390) به این مهم روی آوردم تا اینکه در خرداد ماه سال جاری به لطف ایزد منان شکل گرفت و مورد اجراء در آمد. در کل اگر در نوشته و تصاویر ضعف و خللی هست بنده را به لطف و روح بزرگ وبلندتان عفو فرمائید.

چهارشنبه 10/03/91

درساعت 06:30 صبح از شهرستان تاریخی شهر بابک خارج و مسیر را به مقصد سیرجان رکاب زدم.

پس چند مرحله استراحتهای کوتاه در ساعت 13:40 به شهر سیرجان رسیده و طی تماس تلفنی با ریاست محترم اداره ورزش و جوانان جناب آقای جهانشاهی ، مستقیما" به آن اداره جنب سازمان هلال احمر مراجعه و پس از معرفی خود و انجام تشریفات به محلی جهت اتراق هدایت شده که از آن پس به استراحت مشغول شدم.

حدود ساعت 19:30 طی ملاقاتی حضوری با آقای جهانشاهی و پذیرایی مختصر از ایشان و گفتگو از انجام این طرح ملی دیدار را با عکسی یادگاری به پایان رساندیم. پس از آن طبق روال شبهای گذشته خیلی زود جهت حفظ قوا خوابیدم.

پنج شنبه 11/03/91 :

صبح روز بعد همچون روزهای قبل پس از انجام امورات در ساعت 6 صبح حرکت را به سمت شهر حاجی آباد آغاز نموده که ادامه مسیرم با گرمای زیاد و پیچ و خمهای فراوان همراه بود.

ساعت 14:30 در گرمایی شدید و سوزان همچون قرار داشتن زیر عدسی به شهر حاجی آباد رسیدم:

و طبق هماهنگی های طرح ریزی شده به اداره ورزش و جوانان آن شهر مراجعه که با همکاری سرایدار آن مجموعه به اتاقی محقر و ساده هدایت شدم. به لطف آن سرایدار محترم ناهاری برایم مهیا که پس از صرف آن به جهت از دست دادن انرژی زیاد به خواب رفتم.

عصر هنگام در ساعت 18:30 به دلیل حفظ انرژی تنها چرخی در یکی از خیابانهای شهر زدم و با خرید نان و پنیر و هندوانه ای کوچک به محل خود مراجعه و پس از صرف آن در ساعت 21 به خواب رفتم.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 10:16

تعداد بازديد: 116

کد:29363-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.