FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

چهارشنبه 30 آبان 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
گزارش یک سفر ؛قسمت (5)
" از البرز تا خلیج فارس"

به دلیل داشتن حس طبیعت دوستی و سپاس از نعمات آن که به لطف کوهنوردی به اینجانب رسیده و نیز میراث داری از این همه شکوه خداوند لازم دانستم تا در حد توان و به نوبه خود از این آب و خاک به لطف پروردگار و هموطنان قدر دان باشم .

این بود که این طرح به ذهنم نقش بست و با پشتکار و تمرین و جمع نمودن بودجه (در سال 1390) به این مهم روی آوردم تا اینکه در خرداد ماه سال جاری به لطف ایزد منان شکل گرفت و مورد اجراء در آمد. در کل اگر در نوشته و تصاویر ضعف و خللی هست بنده را به لطف و روح بزرگ وبلندتان عفو فرمائید.


جمعه 12/03/91

رکاب زدن اینجانب از شهرستان حاجی آباد به مقصد استان هرمزگان (بندرعباس) در ساعت 6 صبح آغاز شد.

آخرین قسمت سخت و پرماجرایی باقیمانده این طرح ملی عبور از تنگه زاغ بود که در ابتدای آن با نفسی تازه کردن و توکل بخدا ادامه حرکت داده و تقریبا" با سرعتی پائین پس از 3 ساعت رکاب زدن به ابتدای تونل رسیدم که لازم بود به جهت امنیت و طی نمودن 750 متر تونل با پاسگاه پلیس راه که در مجاورت تونل قرار داشت مراجعه و جهت عبور ازتونل از آنها کمک بگیرم.

البته به جهت فضای بسیار آلوده داخل تونل مجبور بودم تا از پارچه نمناک بزرگی جهت بستن دهانم استفاده نمایم که در اجرایی نقش فیلتر بسیار مفید واقع شد.


پس ازعبور از تنگه زاغ معروف :

و گذر از تونل آن بعد از 1 ساعت رکاب زدن طبق نقشه در ساعت 11:15 قبل از ظهر به روستایی قطب آباد رسیدم که با مراجعه به پاسگاه آن ضمن معرفی خود مورد لطف افسر نگهبان و پسر کوچکشان قرار گرفته و به داخل هدایت و پس از گفتگو و صرف ناهار تا ساعت 16 به استراحت پرداختم.

ضمن تشکر و قدردانی از این هموطنان ارجمند که در طول مسیر به لطف خدا از محبت بی دریغشان بی نصیب نماندم، پس از خداحافظی در ساعت 16:30 از پاسگاه خارج و تا منطقه آب شیرین 50 کیلومتری بندرعباس رکاب زدم.

طبق اطلاعات قبلی در ساعت 19 خود را به هلال احمر آب شیرین رسانده و پس از معرفی و مدد جویی و انجام تشریفات اداری تا فردا صبح در این مکان استراحت نمودم.


شنبه 13/03/91:

آخرین روز رکاب زنی خود را پس از خروج از هلال احمر در ساعت 6 صبح شنبه مورخ 13/03/1391 به مقصد شهر بندرعباس (خلیج همیشه فارس) آغاز نموده.

و در ساعت 08:10 صبح در محل پلیس راه ابتدایی شهر بندرعباس جهت مهر نمودن آخرین ثبت برگه تردد جاده ایم توقف نمودم.

که در حین انجام این امر و گرفتن عکسی یادگاری با عزیزی ، از صدا و سیمای استان هرمزگان مرکز خلیج فارس واحد رادیو ورزش با بنده تماس و خبر ورودم را ضمن خوش آمدگویی به روی آنتن بردند. از این لحظه به بعد به سمت صدا و سیما هدایت شدم.

پس از آشنایی و تبریک و خیر مقدم به همراه گروه فیلمبردار و گزارشگر خبری به سوی ساحل ادامه مسیر دادم ...

پس از حدودا" 40 دقیقه مصاحبه و تهیه گزارش به سمت خوابگاهی هدایت شده و مقارن شدن با ظهر و صرف ناهار با جمعی از دوستان به استراحت پرداختم.

ضمنا" به هنگام تهیه گزارشات خبری، پخش آنها از شبکه ورزشی صدا و سیمای استان هرمزگان و نیز از تمامی شبکه های خبری از جمله: شبکه های 1و2و3و6 به روی آنتن برده شدند.تاريخ  ارسال:يكشنبه 5 شهريور 1391 - 09:53

تعداد بازديد: 232

کد:29380-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.