FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
با تمرین زیر نظر مربی ایرانی؛
رکابزنان عراقی به تیم های صاحب نام آسیا خواهند پیوست

مربی تیم ملی دوچرخه سواری عراق گفت: با برگزاری تمرینات فشرده و اجرای دقیق برنامه های آماده سازی، تیم ملی عراق به طور حتم در آینده ای نزدیک به یکی از کشورهای صاحب نام قاره آسیا تبدیل خواهد شد.

مجید ناصری سرمربی اسبق تیم های ملی دوچرخه سواری کشورمان و مربی تیم ملی کشور عراق در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با بیان این مطلب افزود:

خوشبختانه با تمهیدات صورت گرفته و همکاری خوب فدراسیون دوچرخه سواری ایران، چند دوره اردوی آماده سازی رکابزنان ملی پوش عراقی به منظور حضور در مسابقات مختلف برون مرزی در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که نتایج قابل قبولی را نیز به دنبال داشت.

وی گفت : حضور در ایران و آشنایی با نحوه تمرین رکابزنان ایرانی برای دوچرخه سواران عراقی بسیار مفید بود چراکه هم اکنون بسیاری از نقطه ضعف رکابزنان این کشور از بین رفته و می توان امیدوار بود که در آینده ای نزدیک به یکی از کشورهای مطرح در رشته دوچرخه سواری در سطح قاره آسیا تبدیل شوند.

ناصری درباره برنامه های آینده این تیم تصریح کرد: طبق توافقات صورت گرفته، حضور در نخستین دوره رقابتهای دوچرخه سواری جام باشگاه های آسیا در مواد پیست و نوزدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران که طی ماه های آینده به میزبانی ایران برگزار می شود، از مهمترین برنامه های پیش روی رکابزنان عراقی خواهد بود که به منظور کسب نتایج قابل قبول در این دوره از مسابقات، هم اکنون تمرینات آماده سازی این رکابزنان در حال پیگیری است.

اولین مربی ایرانی شاغل در خارج کشور یاد آور شد: مسابقات قهرمانی آسیا سال 2013 که اسفند ماه سال جاری در کشور هندوستان برگزار خواهد شد، از دیگر مسابقات پیش روی رکابزنان این کشور خواهد بود که امیدوارم رکابزنان عراقی با آمادگی کامل در این دوره از رقابتها شرکت کنند.

ناصری درباره وضعیت دوچرخه سواری بانوان در کشور عراق نیز تصریح کرد : با اقدامات صورت گرفته توسط فدراسیون دوچرخه سواری عراق، اردوی آماده سازی بانوان رکابزن این کشور نیز همزمان با برگزاری تمرینات رکابزنان مرد در ایران، در شهر اربیل پیگیری می شد که خوشبختانه این رکابزنان هم اکنون از سطح آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند، البته با توجه به اینکه فعالیت در رشته دوچرخه سواری در بخش بانوان در این کشور به تازگی راه اندازی شده است، انتظار چندانی از بانوان عراقی نداریم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 شهريور 1391 - 11:33

تعداد بازديد: 233

کد:29483-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.