FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

دوشنبه 2 بهمن 1396

کلام روز

«اقتصاد مقاومتی:
تولید- اشتغال»

برگزاری آخرین روز از دور دوم مدیریت پیشرفته ورزشی سولیداریتی

دومین دوره مدیرت پیشرفته ورزش سولیداریتی صبح امروز با حضور بهرام افشار زاده دبیر کل در سالن استاد حمیدی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛بعد از اتمام موفقیت آمیز دور نخست دوره پیشرفته مدیری ورزش که زیر نظر کمیته ملی المپیک و با حضور روسا و نمایندگان فدراسیونهای مختلف برگزار شد. در ادامه این دوره های پیشرفته آموزشی دور دوم کلاسهای فوق زیر نظر مدرسین و اساتید وبا حضور نمایندگان فدراسیون های بوکس ،تنیس روی میز،اسکواش ،شطرنج، جودو، بخش ضد دوپینگ وزارت ورزش، تیرو کمان ، بدمینتون، تیراندازی ،دوچرخه سواری ،شمشیر بازی و جانبازان و معلولین آغاز شد که بعد از اتمام دوره های مختلف به مراحل نهایی خود رسید.


در این دوره از مدیریت پیشرفته ورزشی دکتر خبیری ،دکتر گائینی، دکتر آزمون، دکتر نصراله سجادی و عزیزی مدیر ارشد سابق روابط بین الملل کمیته ملی المپیک مدرسین این دوره بوده و برنامه ریزی آن بر عهده خانم ناهید کریمی بود.


پس از اتمام این نشست هر شرکت کننده موظف به تحویل 6 کیس استادی و 6کیس ریپورت به زبان فارسی و بر اساس سر فصل های کتاب بوده و یکی از موضوعات برگزیده آن باید به زبان انگلیسی باشد که به همراه سوابق مبسوط دیگر به المپیک سولیداریتی تحویل داده می شود تا پس از بررسی گزارش ها و عملکرد شرکت کننده ها به قبول شدگان دیپلم ویژه ای نیز اهدا خواهد شد.


هدف از برگزاری این دوره ها که توسط کمیته ملی المپیک و زیر نظر کمیته بین المللی المپیک برگزارمی شود علاوه بر یکنواخت نمودن اطلاعات ورزشی مدیریت ورزشی در سطح بین المللی به ارائه الگوها و راهکارهای موفق و عملی برای حل مشکلات مدیریت ورزشی در کشورهای مختلف می باشد که احیانا با آن مواجه هستند.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 6 مهر 1391 - 13:37

تعداد بازديد: 134

کد:29642-1396    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.