FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

سه شنبه 2 بهمن 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
جاینت ایران اسپانسر کاپ بین المللی کوهستان آبیدر؛
کاپ آبیدر از زبان مدیران جاینت

نوید نیک بخت مدیر ارشد شرکت جاینت ایران درگفتگو با روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با بیان این مطلب افزود :

نخستین دوره مسابقات دوچرخه سواری بین المللی کوهستان جام "آبیدر" از پنجم مهرماه و به مدت دو روز به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان کردستان و در شهرستان سنندج برگزار شد.

وی درباره سطح برگزاری این دوره از رقابتهای بین المللی کوهستان بیان کرد: میزبانی هئیت دوچرخه سواری استان کردستان در برگزاری این دوره بسیار خوب بود و خوشبختانه با توجه به برگزاری نخستین دوره این رقابتها، شاهد برگزاری آن در بالاترین سطح کمی و کیفی بودیم.

وی بیان کرد : با توجه به اولین تجربه هیئت دوچرخه سواری استان کردستان در برگزاری مسابقات بین الملیل، کاستی های مختصری در برنامه ریزی و امکانات وجود داشت که حتم داریم به استفاد از این تجارب در تورنمنت های آینده از حقوق و امکانات لازم خود دفاع و آن را مهیا خواهند نمود .

نیک بخت گفت: استقبال گسترده مردم این استان و همچنین حضور متعدد دوچرخه سواران کردستان در این مسابقات و اقدامات مسئولین اجرایی خاطره ای به یاد ماندنی برای ما برجا گذاشت.

مدیر ارشد شرکت جاینت درباره طراحی مسیرهای در نظر گرفته شده برای این دوره از رقابتها خاطرنشان کرد: با توجه به حضور مسئولان کمیته کوهستان فدراسیون، هیئت دوچرخه سواری استان و استفاده از برترین و با تجربه ترین نفرات، خوشبختانه مسیر های درنظر گرفته شده در دو ماده دانهیل و کراس کانتری در این دوره از مسابقات بسیار مناسب بود، مسیر ماده دانهیل به لحاظ دسترسی و وسعت دید تماشاچیان در این کاپ چشمگیر بود.

وی افزود : دراین دوره از مسابقات، پرویز مردانی و حسین زنجانیان با کسب مقام های قهرمانی در دو ماده دانهیل و کراس کانتری، توانستند به اسطوره های این دوره از مسابقات بین المللی کوهستان تبدیل شوند که امیدوارم در آینده با استفاده از تجارب این نفرات شاهد درخشش دوچرخه سواری کوهستان ایران در میادین مهم آسیایی و بین المللی باشیم.

نیک بخت درباره جایگاه حامی مالی برای برگزاری رقابتهای مهم دوچرخه سواری در سطح کشور بیان کرد: حضور جاینت در نخستین دوره رقابتهای بین المللی کوهستان جام آبیدر فرصت خوبی برای تجهیز و ترقی این رشته ورزشی بود که امیدوارم با فراهم شدن زمینه همکاری بیشتر، شاهد رشد این رشته ورزشی باشیم.
وی خاطرنشان کرد : در صورت همکاری عوامل ذیربط که تاکید می نمایم برنامه ریزی درازمدت و همچنین سلامت در اهداف را می طلبد ، جاینت آمده است تا تحولی در رشته دوچرخه سواری کشور ایجاد نماید .تاريخ  ارسال:سه شنبه 11 مهر 1391 - 16:30

تعداد بازديد: 223

کد:29709-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.