FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 27 دي 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
حمایت هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از وزیر ورزش و جوانان
هیچگاه چنین اتحاد و همدلی بین کمیته و دستگاه ورزش برقرار نبوده است

اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک کشورمان در نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار بازنگری در تصمیم بر استیضاح وزیر ورزش و جوانان شدند.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این نامه که به مجلس شورای إسلامی إرسال شده است ، آمده است: با توجه به هماهنگی خوبی که بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان از زمان حضور وزیر ایجاد شده ،استیضاح روند مناسب ایجاد شده را که می تواند زمینه ساز موفقیت های بیش از پیش گردد را از بین می برد.
در آدامه این نامه آمده است: روند خوب حاکم بر ورزش کشور و اتحاد و همدلی که امروز شاهد آن هستیم برای أولین بار است که اینگونه حاکم شده و قطعا با ادامه آن بعد از پیروزی های بی سابقه ملی پوشان کشورمان در آوردگاه بزرگ المپیک و پارالمپیک می بایست منتظر موفقیتهای بیشتر در بازیهای پیش رو و میادین بزرگ و حساس جهانی و قاره ای باشیم. لذا از شما نمایندگان محترم و دلسوز و فهیم مجلس شورای إسلامی درخواست می گردد تا ضمن بازنگری در تصمیم استیضاح وزیر ورزش و جوانان با حمایتی دوچندان مسیر موفقیتهای پیش رو را هموارتر سازید.
اکنون و در حالی که فقط چند ماه تا آغاز بازیهای مهمی همچون بازیهای آسیایی نوجوانان، بازیهای آسیایی داخل سالن و المپیک آسیایی باقیمانده و با آرامشی که بر ورزش حاکم شده است و موفقیت های پی در پی ورزشکاران اصرار بر این تصمیم می تواند عواقب جبران ناپذیری برای ورزش داشته باشد.

تاريخ  ارسال:جمعه 14 مهر 1391 - 20:22

تعداد بازديد: 171

کد:29726-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.