FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

سه شنبه 1 خرداد 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
مروری بر پنج مرحله تور دوچرخه سواری بین المللی پکن

تور دوچرخه سواری بین المللی پکن از هجدهم مهرماه در پنج مرحله برگزار شد.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

تور دوچرخه سواری بین المللی پکن، یکی از تورهای تقویم World Tour اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری است که رقابتهای فصل 2012 آن در پنج مرحله و از سه شنبه هجدهم الی بیست و دوم مهرماه در کشور چین برگزار شد.

در این دروه از رقابتها 19 تیم حرفه ای از کشورهای برتر دوچرخه سواری دنیا در این رویداد مهم شرکت کردند که در این میان نام تیم" لوتو بلیسول بلژیک" که مهدی سهرابی ستاره دوچرخه سواری کشورمان را در عضویت خود دارد، نیز به چشم می خورد.

در پایان این رقابتها تیم "لوتو بلژیک" در رده بندی مجموع تیمی، رده پانزدهم را به خود اختصاص داد.

همچنین در این رده بندی؛ تیم "کانانداله" ایتالیا قهرمان رده بندی مجموع تیمی تور شد و پس از آن ها تیم "اوسکاتل اوسکادی" اسپانیا و" آستانا" قزاقستان رده های دوم و سوم را کسب کردند.

در رده بندی انفرادی مجموع تور "تونی مارتین" آلمانی از تیم" اومگا فارما کوئیک استپ" بلژیک در صدر ایستاد و تور 2012 را فتح کرد. جالب اینکه تیم او در رده بندی تیمی در جایگاه آخر قرار گرفت.

"فرانچسکو گاواتزی" ایتالیایی تیم آستانا و "ادوالد بوآسون هاگن "نروژی تیم اسکای به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین در این رده بندی مهدی سهرابی از تیم لوتو بلژیک در جایگاه نود و نهم قرار گرفت.مرحله نخست این دوره از تور روز سه شنبه هجدهم مهرماه در مسیر" تیاتمن – المپیک پیاتزا" به مسافت 117 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

1- "الیا ویویانی" ایتالیایی از تیم "لیکو ئیگاس کانونداله "

2- "آندروفن" بریتانیایی از تیم "اومگا فارما کوئیک استپ"

3- "ادوالد بواسون هاگن" نروژی از تیم "اسکای"همچنین در این مرحله مهدی سهرابی از تیم لوتو بلژیک در رده نود و هفتم قرار گرفت.

مرحله دوم این دوره از تور دوچرخه سواری چین روز چهارشنبه نوزدهم مهر ماه در مسیر "پیاتزا- من توگو" به مسافت 126 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

"تونی مارتین" آلمانی از تیم "اومگا فارما کوئیک استپ" به مقام قهرمانی دست یافت، "فرانچسکو گاواتزی" ایتالیایی از تیم آستانا مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد و "اروس گاپچی" ایتالیایی از تیم" لیگوئیگاس کانونداله" سوم شد.

همچنین در این رده بندی مهدی سهرابی از تیم لوتو بلژیک رده هشتادم را به خود اختصاص داد.

مرحله سوم این دوره از تور دوچرخه سواری بین المللی چین، نیز روز پنج شنبه بیستم مهرماه در مسیر "گرین سی فورست پارک – یان کینگ" به مسافت 162 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

"فرانچسکو گاواتزی" ایتالیایی از تیم آستانا قزاقستان به مقام قهرمانی دست یافت، "دانیل مارتین" ایرلندی از تیم "گارمین شارپ" دوم شد و "ادوالد بواسون هاگن" نروژی از تیم اسکای سوم شد.

همچنین دراین مرحله مهدی سهرابی ازتیم لوتو بلژیک رده هفتاد و هشتم را از آن خود کرد.


مرحله چهارم این تور روز جمعه بیست و یکم مهرماه در مسیر" یان کینگ گی چوان – استادیوم چانگ پینگ" به مسافت 165 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

"مارکو هالد" اتریشی از تیم "کاتویشا" مقام نخست این مرحله از آن خود کرد، "آلساندرو پتاکی" ایتالیایی از تیم ISD لمپار و "الیا ویویانی" ایتالیایی از تیم" لیکوئیکاس کانونداله" به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در این مرحله مهدی سهرابی از تیم لوتو بلژیک رده نود و چهارم را کسب کرد.

مرحله پنجم و پایانی این تور نیز روز گذشته شنبه بیست و دوم مهرماه در مسیر "چانگ پینگ – پینگ گو سنتناری" به مسافت5/182 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

"استفان کامینگز" بریتانیایی از تیم BMC مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد، "رایدر هسجدال" کانادایی از تیم "گارمین شارپ" دوم شد و" ادوالد بواسون هاگن" نروژی ازتیم اسکای بر سکوی سوم ایستاد.

همچنین در این مرحله مهدی سهرابی از تیم لوتو بلژیک در رده صد و سوم جای گرفت.

در رده بندی امتیازی مجموع پنج مرحله تور؛" ادوالد بواسون" هاگن نروژی با 49 امتیاز رده نخست را از آن خود کرد.

در رده بندی کوهستان مجموع پنج مرحله تور: "دانیل مارتین" ایرلندی با کسب 39 امتیاز در صدر ایستاد.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 23 مهر 1391 - 12:51

تعداد بازديد: 238

کد:29789-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.