FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

چهارشنبه 30 آبان 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
دوچرخه سوار تیم پیست دوحه :
جام باشگاه ها با بهترین شرایط به میزبانی ایران برگزارمی شود

"خلیل عبدالله جنان" گفت : نخستین دوره از رقابتهای دوچرخه سواری جام باشگاه های آُسیا در مواد پیست به بهترین شکل به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.

"خلیل عبدالله جنان" دوچرخه سوار تیم پیست دوحه قطر که سومین حضورش را درایران تجربه می کند، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با بیان این مطلب افزود:

در حالی تیم دوحه را برای حضور در نخستین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا در مواد پیست همراهی می کنم که برای سومین بار تجربه حضور در ایران و شرکت در مسابقات این کشور را تجربه خواهم کرد.

وی درباره میزبانی کشورمان برای برگزاری این دوره از رقابتها تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات صورت گرفته از سوی مسئولان برگزاری این دوره از مسابقات قابل تقدیر است چراکه با توجه به اولین سال برگزاری این رقابتها، تمامی امکانات برای تیم های شرکت کننده و برگزاری هرچه بهتر این مسابقات فراهم است.

"عبدالله جنان" درباره مکان برگزاری این مسابقات نیز بیان کرد: پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی مکانی مناسب برای برگزاری این رقابتها است و خوشبختانه شرایط آب و هوایی تهران نیز بهترین موقعیت برای رقابت رکابزنان را فراهم کرده است.

دوچرخه سوار تیم پیست دوحه تصریح کرد: در این دوره از رقابتها در مواد دورامتیازی و چهار کیلومتر تعقیبی انفرادی با دیگر رکابزنان به رقابت خواهم پرداخت که امیدوارم با توجه به حضور دوچرخه سواران قدرتمند از قاره آسیا، نتیجه ای قابل قبول را در این مسابقات کسب کنم.

وی درباره سطح دوچرخه سواری ایران نیز یادآور شد: دوچرخه سواری ایران به عنوان یکی از قدرت های برتر این رشته ورزشی در سطح قاره شناخته می شود که با داشتن رکابزنان صاحب نام می تواند آینده درخشانی را از آن خود کند.

تاريخ  ارسال:جمعه 28 مهر 1391 - 15:59

تعداد بازديد: 117

کد:29828-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.