FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

شنبه 4 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
قمري:
مسابقات جام باشگاههاي آسيا فرصتی برای محک دوچرخه سواران است

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان گفت: برگزاری نخستین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا محک مناسبی برای سنجش عملکرد رکابزنان است.
خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان با بین این مطلب افزود:

2 سال پیش فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان از طریق واعظ آشتیانی که ریاست کمیته پیست اسیا رابر عهده داشت موفق شد میزبانی رقابت های پیست آسیا را بر عهده بگیرد.

وی گفت: این رقابت ها در سطح آسیا بی نظیر است و در حال حاضر اولین دوره این مسابقات در ایران پیگیری می شود.

قمری افزود: با توجه به اینکه قرار است رقابت های قهرمانی آسیا اسفند ماه سال جاری در هندوستان برگزار شود به همین دلیل این رقابت ها ميدان خوبی است که نمایندگان کشورمان خود را محک بزنند و امیدوارم این رقابت ها در بهترین سطح برگزار شود.

وي ادامه داد: در حاشیه برگزاری این رقابت ها نماینده لهستانی فدراسیون جهانی دوچرخه سواری نیز به ایران آمده است و همچنین فدراسیون مبلغ 6 هزار دلار نیز به عنوان جایزه این مسابقات تعیین کرده است.

وی درخصوص بحث تعلیق فدراسیون اظهار داشت: پیش از این تعلیق عنوانی بود که بر روی فدراسیون دوچرخه سواری گذاشته شده بودند و در این مدت تمام برنامه های فدراسیون به خوبی پیش رفت.

وی تصریح کرد: همچنین در این مدت دوچرخه سواران کشورمان در مسابقات مختلف حضور پیدا کردند و تنها در یک مورد موفق به حضور در جلسه ای در کشور هلند شدیم و خوشبختانه در حال حاضر بحث تعلیق در سایت فدراسیون جهانی نیز به طور کامل برطرف شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دراین دوره از رقابت ها 10 تیم آسیایی و 3 تیم داخلی حضور دارند و به مدت 3 روز با یکدیگر به رقابت می پردازند

منبع: باشگاه خبرنگاران

تاريخ  ارسال:شنبه 29 مهر 1391 - 13:53

تعداد بازديد: 200

کد:29839-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.