FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

شنبه 2 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

محمود پراش:
میزبانی ایران در سطح آسیا خوب بود

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری ایران سطح رقابت‌های پیست باشگاه‌های آسیا را مناسب ارزیابی کرد و خواستار حمایت بیشتر وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از فدراسیون کنونی شد.

محمود پراش اظهار کرد: خوشبختانه ایران میزبان رقابت‌هایی است که اهمیت زیادی در سطح قاره دارد. تیم‌های خوبی که رکابزنان قدرتمندی دارند، به ایران آمده و همین مساله سطح کیفی مسابقات را بالا برده است .

وی ادامه داد: به نظر من این میزبانی نقطه مثبتی در دوچرخه‌سواری ایران بود. حالا که در کشور خودمان مسابقاتی با این سطح برگزار می‌کنیم برای ورزشکاران مناسب است. رقابت با رکابزنانی قدرتمند که همه برای کسب مدال به تهران آمده اند . فکر می‌کنم اگر رکاب زدن آنها را از ابتدای مسابقات ارزیابی کنیم شاهد سطح کیفی خوب مسابقات هستیم.

رکاب زن باشگاه پیشگامان کویر در ادامه میزبانی رقابت‌های بین‌المللی را برای دوچرخه‌سواری مناسب دانست و گفت: به نظر من برگزاری چنین رقابت‌های مناسب است، اما باید سعی کنیم این رقابت‌ها را با حضور اسپانسرهای بیشتر و تماشاگران و دوستداران این رشته برگزار کنیم. وقتی تماشاگران نیز به استادیوم بیایند و از نزدیک شاهد رقابت‌ها باشند، به طور طبیعی نحوه برگزاری مسابقات مناسب‌تر می‌شود از سوی دیگر اسپانسرها نیز به خوبی از رقابت‌ها حمایت می‌کنند و این یعنی پیشرفت گام به گام دوچرخه‌سواری ایران.

پراش که در این رقابت‌ها یک مدال طلا به دست آورده در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان در این رقابت‌ها از رکابزنان جوان نیز استفاده کرد؟ گفت: شک نکنید. این رقابت‌ها فرصتی است تا بتوانیم رکابزنان جوان را نیز محک بزنیم و به آنها فرصت کسب تجربه بدهیم. به نظر من چنین سطحی از رقابت‌ها فرصت خوبی است تا جوانان و نوجوانان رکابزن نیز با حریفان قدرتمند مسابقه بدهند و اندک اندک سطح کیفی‌شان را بالا ببرند.

وی در پایان در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این که اتفاقات اخیر در فدراسیون دوچرخه‌سواری چه تاثیری در بین ورزشکاران داشت؟ بیان کرد: در ابتدای راه ورزشکاران مشوش بودند، هر کسی یک حرفی می‌زد و نمی دانستیم چه کار کنیم، اما خوشبختانه با رایزنی‌هایی که انجام شد، مشکل حل شده و ورزشکاران نیز دغدغه‌ ای ندارند. امیدوارم مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون کنونی دوچرخه‌سواری حمایت کنند تا ورزشکاران بدون دغدغه‌ تنها به رقابت و تمرین خود بپردازند.

منبع : ایسنا

تاريخ  ارسال:يكشنبه 30 مهر 1391 - 15:46

تعداد بازديد: 237

کد:29860-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.