FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

شنبه 4 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
مدیر اجرایی مسابقات دوچرخه سواری باشگاه های آسیا؛
به دنبال برگزاری کاپ جهانی در ایران هستیم

مدیر اجرایی مسابقات دوچرخه سواری باشگاه های آسیا گفت: با پایان رقابت های دوچرخه سواری جام باشگاه های آسیا به دنبال میزبانی مسابقات کاپ جهانی هستیم.

محمود وفایی افزود: در حال حاضر مسابقات دوچرخه سواری باشگاههای آسیا در تهران پیگیری می شود وما به فکر این هستیم که با پایان این بازیها میزبانی کاپ جهانی را در اختیار بگیریم.

وی گفت: همچنین یکی دیگر از برنامه های ما برگزاری رقابت های غرب آسیا است تا از این طریق از بانوان اسلامی دعوت کنیم در این رقابت ها حضور پیدا کنند ودر حال حاضر تنها به دنبال موافقت کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا هستیم.

وفایی افزود: البته برای برگزاری رقابت های کاپ جهانی در ایران ما نیاز به پیست چوبی سرپوشیده داریم که در حال حاضر ساخت این پیست نیز در دستور کار مسئولان وزارت ورزش قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر مسابقات جام باشگاههای آسیا مطابق با استانداردهای بین المللی برگزار می شود وبه همین دلیل در نظر داریم کاپ جهانی را نیز در سطح بالایی برگزار کنیم.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه مسابقات در سطح خوبی در حال برگزاری است به طوریکه هیچ از تیم ها نسبت به نوع قضاوت داوران اعتراض نداشتند و برای حضور در این رقابت ها 18 کشور آسیایی اعلام آمادگی کرده بودند اما به علت محدودیتی که داشتیم تنها می توانستیم پذیرای 13تیم باشیم و از این تعداد سوریه انصراف داد و این رقابت ها بزرگترین رویداد در سال 2012 است وبا هدف برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها ما مبلغ یک میلیارد تومان را صرف خرید دستگاه فتوفینیش کردیم.

وی یادآور شد: دوچرخه سواری در رشته کورسی دارای 13 رشته است ودر صورتیکه بتوانیم در رقابت های کاپ جهانی صاحب مدال شویم به یکی از رشته های پر مدال تبدیل خواهیم شد که نیاز به سرمایه گزاری بیشتری دارد و یکی از اهداف اصلی فدراسیون احداث پیست چوبی است که در موفقیت تیم های ملی تأثیر به سزایی دارد و در صورتیکه موفق به برگزاری کاپ جهانی و رقابت های غرب آسیا شویم.

رقابت دوچرخه سواران در ایران یک امتیاز بزرگ محسوب می شود وکاپ جهانی نیز یکی از بزرگترین رویدادهای این رشته محسوب می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تاريخ  ارسال:دوشنبه 1 آبان 1391 - 09:41

تعداد بازديد: 176

کد:29870-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.