FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

پنجشنبه 3 اسفند 1396

کلام روز

«اقتصاد مقاومتی:
تولید- اشتغال»
مدیر اجرایی مسابقات دوچرخه سواری باشگاه های آسیا؛
به دنبال برگزاری کاپ جهانی در ایران هستیم

مدیر اجرایی مسابقات دوچرخه سواری باشگاه های آسیا گفت: با پایان رقابت های دوچرخه سواری جام باشگاه های آسیا به دنبال میزبانی مسابقات کاپ جهانی هستیم.

محمود وفایی افزود: در حال حاضر مسابقات دوچرخه سواری باشگاههای آسیا در تهران پیگیری می شود وما به فکر این هستیم که با پایان این بازیها میزبانی کاپ جهانی را در اختیار بگیریم.

وی گفت: همچنین یکی دیگر از برنامه های ما برگزاری رقابت های غرب آسیا است تا از این طریق از بانوان اسلامی دعوت کنیم در این رقابت ها حضور پیدا کنند ودر حال حاضر تنها به دنبال موافقت کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا هستیم.

وفایی افزود: البته برای برگزاری رقابت های کاپ جهانی در ایران ما نیاز به پیست چوبی سرپوشیده داریم که در حال حاضر ساخت این پیست نیز در دستور کار مسئولان وزارت ورزش قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر مسابقات جام باشگاههای آسیا مطابق با استانداردهای بین المللی برگزار می شود وبه همین دلیل در نظر داریم کاپ جهانی را نیز در سطح بالایی برگزار کنیم.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه مسابقات در سطح خوبی در حال برگزاری است به طوریکه هیچ از تیم ها نسبت به نوع قضاوت داوران اعتراض نداشتند و برای حضور در این رقابت ها 18 کشور آسیایی اعلام آمادگی کرده بودند اما به علت محدودیتی که داشتیم تنها می توانستیم پذیرای 13تیم باشیم و از این تعداد سوریه انصراف داد و این رقابت ها بزرگترین رویداد در سال 2012 است وبا هدف برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها ما مبلغ یک میلیارد تومان را صرف خرید دستگاه فتوفینیش کردیم.

وی یادآور شد: دوچرخه سواری در رشته کورسی دارای 13 رشته است ودر صورتیکه بتوانیم در رقابت های کاپ جهانی صاحب مدال شویم به یکی از رشته های پر مدال تبدیل خواهیم شد که نیاز به سرمایه گزاری بیشتری دارد و یکی از اهداف اصلی فدراسیون احداث پیست چوبی است که در موفقیت تیم های ملی تأثیر به سزایی دارد و در صورتیکه موفق به برگزاری کاپ جهانی و رقابت های غرب آسیا شویم.

رقابت دوچرخه سواران در ایران یک امتیاز بزرگ محسوب می شود وکاپ جهانی نیز یکی از بزرگترین رویدادهای این رشته محسوب می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تاريخ  ارسال:دوشنبه 1 آبان 1391 - 09:41

تعداد بازديد: 198

کد:29870-1396    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.