FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

شنبه 4 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
پایان نخستین دوره جام باشگاه های آسیا؛
درخشش 6 طلا، 4 نقره و 3 برنز در کارنامه رکابزنان ایران

نخستین مرحله از رقابتهای دوچرخه سواری جام باشگاه های آسیا در مواد پیست، با کسب 6 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز توط رکابزنان سه تیم حرفه ای کشورمان به اتمام رسید.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

نخستین دوره رقابتهای دوچرخه سواری جام باشگاه های آسیا در مواد پیست، از 29 مهرماه الی یکم آبان ماه سال جاری، به میزبانی کشورمان و در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، پاول اسکورک لهستانی را به عنوان سرداور و ناظر خود برای حضور در این مسابقات معرفی کرده بود.

در این دوره از رقابتها رکابزنان در مواد ( اسپرینت، تیم اسپرینت، کایرین، یک کیلومتر، اسکرچ، مدیسون، تعقیبی انفرادی، تعقیبی تیمی، دورامتیازی و اومنیوم) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

فدراسیون دوچرخه سواری ایران 3 تیم داخلی ( پیشگامان کویر یزد، دانشگاه آزاد و پتروشیمی تبریز) را به عنوان نمایندگان کشورمان برای حضور در این دوره از رقابتها معرفی کرده است.

در تیم پیشگامان کویر یزد؛ ( علی ترابی، مسعود زارع، سید محمد مهدی سید رضایی، امیر حسین شجاعتی مقدم، ناصر رضاوی، رضا حسینی، محمد رجبلو، حمید بیک خورمیزی، سید معزالدین سید رضایی، احمد اصغرپور، محمود و محمد پراش) به عنوان رکابزن ،حضور داشتند.

در تیم دانشگاه آزاد؛ ( محمد دانشور، علیرضا حقی، علی علی عسگری، بهنام آرین، آروین معظمی گودرزی، علی خادمی، احسان خادمی و عباس سعیدی تنها) به عنوان رکابزن و غلامحسین کوهی به عنوان مربی، به عنوان دومین تیم ایرانی در نخستین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا به مصاف دیگر رکابزنان رفتند.

در تیم پتروشیمی تبریز؛ (سعید مسلمی مقدم، سینا نشاط ور، مازیار فرزاد، حامد جنت، امیر کلاهدوز، حسین عسگری، بهنام خسروشاهی و حسین ناطقی) به عنوان رکابزن و احد کاظمی به عنوان مربی، برای کسب بهترین نتایج در این دوره از رقابتها تلاش کردند.

همچنین نخستین دوره از رقابتهای جام باشگاه های آسیا در مواد پیست با حضور 10 تیم باشگاهی از کشورهای( چین تایپه، چین، تیم های آستانا و پیست قزاقستان، ژاپن، هندوستان، مالزی، قطر، ازبکستان و هنگ کنگ) درحالی برگزار شد که اسامی رکابزنان این تیم ها بدین شرح اعلام شد:

در تیم "هولی بردار" چین؛ (یولونگ ژو، فنگینان وانگ، بن ما، هائویو، ژائو یمینگ، جیانرن مان، وانگ ژیائو هانگ)

در تیم "پیست هنگ کنگ"؛ ( یات وای چان، سیو وای کو، چون وین لئونگ و کامینگ شیو)

تیم" الیت" هند؛ با ترکیب ( بیکرام سینگ، چاندرا سکار راجش، آمریت سینگ، آمار جیت سینگ ناگی، گورباز سینگ، آمیت کومار، هارپریت سینگ، دیپاک کومار، سومبیر)

در تیم "سایکلو چنل"توکیو؛ ( تاکاشیی ساکاموتو، کنتا ایناکه، تومویوکی کاواباتا)

" روبرت گاینیف" به عنوان تنها دوچرخه سوار تیم پیست قزاقستان

در تیم "پیست مالزی"؛ ( محمد علی جوماری، محمد فتاح امری زید، محمد افری امران، محمد ادروس یونس، محمد فیرت روسلی، وان شازوان وان شهریل انور، صوفیان نابیل عمر محمد بکری، محمد فخر الدین داوود،محمد زولحیمی عفیف احمد زمری و نیک محمد ازوان زوکایفیل)

در تیم" پیست دوحه"؛ ( موسی خلفان سعید، حمد عفیف، خلیل عبدالله جنان، احمد البوردانی)

در تیم" پیست چین تایپه"؛ ( شیح هسین سیائو، کوئو لونگ لیائوف چون کای فنگ، چی ین لیانگ چن)

در تیم "پیست" آستانا؛ ( آرتیوم زاخاروف، تسیساروک ایوای، اومیرزاکوف دیاس، لوکیانوف دمیتری، آلکسی لیالکو، نیکیتا پاناشکو و پازیلبک ژاکسیلیک)

در تیم پیست ازبکستان؛ ( ولادمیر توچیف، تیمور گومروف، روسلان فدروف، رومان درونین، نیکیتا آبراموف، گلب گورباچف، عظمت تورائف و ئنس شایمانوف)

- نخستین روز از این مسابقات، رکابزنان روز شنبه بیست و نهم مهرماه در ماده چهارکیلومتر تعقیبی انفرادی به یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛

علیرضا حقی از تیم دانشگاه آزاد مقام سوم را از آن خود کرد و مدال برنز را به گردن آویخت.

همچنین در این ماده "یولونگ ژو" از تیم "هولی برادر" چین و "ولادیمیر توی چیف" از تیم "ازبکستان" به ترتیب مقام های اول و دوم را از آن خود کردند.

- روز یکشنبه سی ام مهرماه در دومین روز و ادامه برگزاری رقابتهای نخستین دوره جام باشگاه های آسیا در مواد پیست، رکابزنان در چند ماه با یکدیگر به رقابت به رقابت پرداختند که در پایان، نتایج رقابتهای این روز نیز بدین شرح اعلام شد:
در ماده اسپرینت : محمود و محمد پراش از تیم پیشگامان کویر یزد به ترتیب مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

در این ماده "تومویوکی کاواباتا" از ژاپن سوم شد و احسان خادمی از تیم دانشگاه آزاد مقام چهارم را از آن خود کرد.
در ماده تعقیبی تیمی : تیم پیشگامان کویر یزد با زمان 4 دقیقه و 23 ثانیه و 252 هزارم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.

در این ماده تیم های "هولی برادر" چین با زمان 4 دقیقه و 14 ثانیه و 590 هزارم ثانیه و "آستانا" قزاقستان 4 دقیقه و 21 ثاینه و 792 هزارم ثانیه اول و دوم شدند.

همچنین در این ماده تیم پتروشیمی تبریز با زمان 4 دقیقه و 25 ثانیه و 537 هزارم ثانیه مقام چهارم را از آن خود کرد.
در ماده دورامتیازی : حامد جنت از تیم پتروشیمی تبریز به مقام قهرمانی دست یافت و محمد رجبلو رکابزن تیم پیشگامان کویر یزد بر سکوی سوم ایستاد.

در این ماده آلکسی لیاکو از تیم آستانا قزاقستان مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

همچنین علی خادمی از تیم دانشگاه آزاد مقام چهارم این ماده را به خود اختصاص داد.
در ماده تیم اسپرینت: تیم پیشگامان کویر یزد با زمان یک دقیقه و 171 هزارم ثانیه به مقام قهرمانی این ماده دست یافت و تیم دانشگاه آزاد با زمان یک دقیقه و یک ثانیه و 916 هزارم ثانیه مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد. همچنین در این ماده تیم هولی برادر چین با زمان یک دقیقه و یک ثانیه و 590 هزارم ثانیه سوم شد.

- در سومین و آخرین روز این نخستین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا در مواد پیست، 85 رکابزنان در قالب 13 تیم داخلی و خارجی در چند ماده با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نتایج تلاش رکابزنان در این روز نیز بدین شرح اعلام شد:
در ماده مدیسون: تیم پیشگامان کویر یزد با 23 امتیاز مدال طلای این ماده را به گردن آویخت، تیم دانشگاه آزاد با 18 امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم پیست هنگ کنگ با 10امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.
در ماده اومنیوم : آروین معظمی گودرزی از تیم دانشگاه آزاد به مقام نایب قهرمانی دست یافت و حمید بیک خورمیزی از تیم پیشگامان کویر یزد بر سکوی سوم ایستاد.
همچنین در این ماده هاو یوئه از تیم هولی بردار چین قهرمان شد.در ماده کایرین : محمد و محمود پراش از تیم پیشگامان کویر یزد مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی این ماده را از آن خود کردند، همچنین در این ماده علی علی عسگری از تیم دانشگاه آزاد بر سکوی سوم ایستاد.
در ماده یک کیلومتر تایم تریل: محمود پراش از تیم پیشگامان کویر یزد به مقام قهرمانی دست یافت، سینا نشاط ور از تیم پتروشیمی تبریز مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و محمد دانشور از تیم دانشگاه آزاد بر سکوی سوم ایستاد.- پس از اتمام این مسابقات، رده بندی تیم های شرکت کننده بدین شرح اعلام شد:

1- پیشگامان کویر یزد با 1017 امتیاز

2- دانشگاه آزاد با 6/722 امتیاز

3- پتروشیمی تبریز با 5/502 امتیاز

4- هولی برادر چین با 498 امتیاز

5- پیست آستانا با 365 امتیاز

6- سایکلو چنل توکیو با 230 امتیاز

7- مالزی با 5/221 امتیاز

8- ازبکستان با 194 امتیاز

9- هنگ کنگ با 175 امتیاز

10- چین تایپه با 129 امتیاز

11- هندوستان با 112 امتیاز

12- قطر با 83 امتیاز

13- قزاقستان با 18 امتیاز
در این دوره از رقابتها،( محمود وفایی به عنوان مدیر اجرایی، حمید عطاالهی به عنوان دبیر مسابقات، محمد نعیمی موحد به عنوان فتوفینیش، کوروش ولی اوغلی به عنوان مسئول فتوفینیش) حضور داشتند.

نخستین دوره از رقابتهای دوچرخه سواری جام باشگاه های آسیا در مواد پیست؛ با حضور ( حسین پراش، محمود دلشاد، حمید سجادی، بهنام علیاری، مصطفی چایچی، محسن سلگی، ناصر هوشیار، ابراهیم صادقی، جعفر رنجبران، سید رضا شیخ الاسلامی، ایمان دلیل حیرتی، جاوید مطلبی، ایرج امیرآخوری،فرهاد عصفوری، بیژن امیر آخوری، کاظم امامی فر، علیرضا مکوندی، حامد شهیدی، میثاق حسن زاده و محمدرضا صفاپور) به عنوان داور، اسد هاشم وند به عنوان حاکم و قدرت داوودی به عنوان سرپرست فنی برگزار شد.

همچنین ( امید سراجی، سیروس کوهی، تقی خدادادی، محمد جودی، علیرضا حسینی، کیوان لیموئی، ایرج الیاسی، علیرضا محمدی، حسین اسلامی و مجید اسکندر) به عنوان کادر اجرایی این دوره از رقابتها فعالیت کردند.تاريخ  ارسال:سه شنبه 2 آبان 1391 - 12:08

تعداد بازديد: 280

کد:29890-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.