FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

شنبه 2 شهريور 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

بهترین دوچرخه‌سوار جام باشگاه‌های آسیا
به دنبال قهرمانی آسیا هستم

محمود پراش که بیشترین مدال را در رقابت‌های دوچرخه‌سواری جام باشگاه‌های آسیا به دست آورد در گفت و گو یی در خصوص این رقابت‌ها گفت: سطح رقابت‌ها بسیار بالا بود و من با توجه به آمادگی که از قبل به خاطر حضور در چندین رقابت داشتم، توانستم نتایج خوبی را به دست بیاورم.

وی در مورد حضور مربی لهستانی در رأس تیم‌ ملی پیست ایران، ادامه داد: قرارداد این مربی آماده است و به نظرم مشکلی برای آغاز کار وی وجود ندارد، ضمن اینکه وی چند سال پیش مربی ما بود و همین مربی لهستانی استارت کارهای سرعتی را در ایران زد.

پراش یادآور شد: در این چند سال این مربی لهستانی هدایت روس‌ها را برعهده داشته و عملکرد دوچرخه‌سواران روس نشاندهنده توانایی فنی تولومانوف بوده است. امیدوارم وی در حد توانش بتواند به ما کمک کرده تا رکابزنان ایرانی هم در رقابت‌های بین‌المللی نتایج خوبی کسب کنند

وی در در مورد شرایط فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: یک سری مشکلات بود که برطرف شده است. امیدوارم حمایت‌های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش هم باشد تا رکابزنان بتواند عملکرد خوبی در رقابت‌های مهم آینده داشته باشند.

پراش درخصوص عملکرد قمری، رئیس فدارسیون گفت:قمری و مسئولان فدراسیون برای برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های آسیا که برای اولین بار برگزار شد، دست تنها بودند؛ با این حال برگزاری این مسابقات بسیار خوب بود و میزبانی مناسبی از تیم‌های آسیایی صورت گرفت.

رکابزن تیم پیشگامان کویر یزد در مورد قرارداداش با این تیم گفت: پیشگامان برای سال اول تیمداری را آغاز کرده و قرارداد من هم حدود 60 میلیون هست. از لحاظ قراردادها مشکل خاصی وجود ندارد و مبلغ قراردادها به موقع پرداخت می‌شود.

وی در پایان در خصوص اینکه در رقابت‌های قهرمانی آسیا که اسفند امسال به میزبانی هند برگزار می‌شود، چه نتیجه‌ای را کسب خواهد کرد، گفت: هدفم موفقیت در بازی‌های آسیایی آینده و قهرمانی جهان بلاروس است، اما با این حال سعی می‌کنم با یک برنامه ریزی خوب و تمرینات مستمر نیم نگاهی هم به قهرمانی آسیا در رشته پیست داشته باشم. سال گذشته با این که شرایط خوبی نداشتیم، توانستم نایب قهرمان آسیا شوم.

منبع:خبرگزاری فارس

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 3 آبان 1391 - 10:57

تعداد بازديد: 242

کد:29896-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.