FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
مروری بر مجموع سه مرحله رقابتهای لیگ کوهستان

رقابتهای لیگ کوهستان باشگاه های کشور در بخش آقایان و در رده سنی جوانان و بزرگسالان با برگزاری مسابقات در سه مرحله پیگیری شد.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

بنا بر تقویم ورزشی فدراسیون دوچرخه سواری و با طبق برنامه ریزی های سازمان لیگ فدراسیون، رقابتهای لیگ کوهستان در سال 91 در سه مرحله انجام شد.

نخستین مرحله از رقابتهای لیگ دوچرخه سواری کوهستان باشگاه های کشور از 20 فروردین ماه به مدت 2 روز و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان، به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان کردستان و در شهرستان سنندج برگزار شد که در پایان نتایج رقابتهای رکابزنان در دو ماده بدین شرح اعلام شد:

در ماده دانهیل؛

در رده سنی جوانان:

آیدین صرافی از تیم فولاد ماشین نکاء به مقام قهرمانی دست یافت، شاهو نصیری کیا از تیم شاهین سنندج دوم شد و داود رئیسی از تیم عقاب نیروی هوایی بر سکوی سوم ایستاد.

در رده سنی بزرگسالان:

امین نجفی از تیم ترافیک تهران مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و حسین زنجانیان و امین تاکندی دیگر رکابزنان این تیم به ترتیب بر سکوی های دوم و سوم ایستادند.در ماده کراس کانتری ؛

در رده سنی بزرگسالان:

پرویز مردانی از تیم ترافیک تهران توانست بر سکوی نخست قرار بگیرد، یوسف سیف زاده از تیم ماشین سازی نکاء مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد و مهدی عباس زاده دیگر دوچرخه سوار تیم ترافیک تهران بر سکوی سوم ایستاد.
دومین مرحله رقابتهای لیگ کوهستان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در مواد دانهیل و کراس کانتری از یکم تیرماه به مدت دو روز به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان مازندران و در شهرستان بهشهر برگزار شد.

در این دوره از رقابتها، رکابزنان 19 تیم(قم، گلستان، شاهین سنندج، یزد، اطلس اصفهان، فولاد ماشین نکاء، خراسان جنوبی، گیلان، کندوان، سیستان بلوچستان، بیجار، همدان، دهگلان، زنجان، آذربایجان غربی، ترافیک تهران( الف)، ترافیک تهران (ب)، اسپهبد خورشید و باشگاه آزاد اسلامی) با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نتایج این دوره از مسابقات بدین شرح اعلام شد:


در ماده کراس کانتری؛

در رده سنی بزرگسالان:

مهدی عباس زاده از تیم ترافیک تهران ( الف)، پرویز مردانی و حمیدحب علی دیگر رکابزنان این تیم به ترتیب بر سکوی های اول تا سوم قرار گرفتند.

در رده سنی جوانان :

امین نارویی از تیم همدان به مقام نخست دست یافت، نامور یاری از تیم هیئت بیجار بر سکوی دوم ایستاد و سعید شکری از تیم بیجار سوم شد.


در ماده دانهیل؛

در رده سنی بزرگسالان :

حسین زنجانیان از تیم ترافیک تهران (الف) با زمان 3 دقیقه و 3 ثانیه و 39 صدم ثانیه مقام نخست را از آن خود کرد، امین تاکندی از تیم ترافیک تهران (الف) با زمان 3 دقیقه و 3 ثانیه و 84 صدم ثانیه دوم شد و امین نجفی از تیم ترافیک تهران (الف) با زمان 3 دقیقه و 6 ثانیه و 86 صدم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.

در رده سنی جوانان :

سید حسین میرشمس از تیم گلستان با زمان 3 دقیقه و 18 ثانیه و 8 صدم ثانیه مدال طلای این ماده را از آن خود کرد، محمد حسینقلی از تیم همدان با زمان 3 دقیقه و 18 ثانیه و 38 صدم ثانیه نایب قهرمان شد و جواد ربیعی از تیم همدان با زمان 3 دقیقه و 18 ثانیه و 70 صدم ثانیه سوم شد.

سومین و آخرین مرحله از رقابتهای لیگ دوچرخه سواری باشگاه های کشور در رشته کوهستان و در مواد دانهیل و کراس کانتری و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان، از چهارشنبه 24 آبان ماه به مدت 2 روز به میزبانی هیئت دوچرخه سواری شهرستان چالوس برگزار شد.

در این دوره از رقابتها، تیم های ( هیئت گیلان، هیئت بیجار، هیئت دهگلان، اطلس اصفهان، کندوان چالوس الف و ب، سیستان و بلوچستان و مقاومت همدان) در رده سنی جوانان و تیم های ( هیئت گیلان، سازمان ترافیک الف و ب، هبئت بیجار، اطلس اصفهان، کندوان چالوس الف و ب، حمل و نقل همگانی بهشهر، سیستان و بلوچستان و مقاومت همدان) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در نخستین روز از این مسابقات، رکابزنان در ماده کراس کانتری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این ماده 35 دوچرخه سوار در رده سنی بزرگسالان پا به رکاب شدند که در پایان؛ مهدی عباس زاده از تیم ترافیک تهران به مقام قهرمانی دست یافت، یوسف سیف زاده از تیم هیئت بیجار بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و پرویز مردانی از تیم ترافیک تهران سوم شد.

همچنین در ادامه رقابتهای نخستین روز از این مسابقات، 23 رکابزن در رده سنی جوانان و این ماده با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛ امین نارویی از تیم مقاومت همدان به مقام قهرمانی دست یافت، نامیق یاری از تیم هیئت دهگلان مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد و مرتضی حسنی از دیگر رکابزن تیم هیئت دهگلان بر سکوی سوم ایستاد.در دومین و آخرین روز از این مسابقات، رقابت رکابزنان در ارتفاعات چالوس در ماده دانهیل برگزار شد.

در این ماده 39 دوچرخه سوار با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛

امین نجفی از تیم ترافیک تهران با زمان 2 دقیقه و یک ثانیه و 89 صدم ثانیه به مقام قهرمانی دست یافت، حسین زنجانیان و امین تاکندی دیگر رکابزنان این تیم به ترتیب با زمان های 2 دقیقه و 7 ثانیه و 70 صدم ثانیه و همچنین 2 دقیقه و 11 ثانیه و 68 صدم ثانیه بر سکوهای دوم و سوم ایستادند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 28 آبان 1391 - 12:37

تعداد بازديد: 262

کد:29998-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.