FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


با حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون دوچرخه سواری پیست دوچرخه سواری رشت افتتاح شد.              مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری              روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری در پیامی شهادت سردار فقید و شجاع اسلام را تسلیت گفت.              یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان            

پنجشنبه 1 اسفند 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
مروری بر مراحل پایانی لیگ برتر در مواد جاده

مراحل دوم و سوم لیگ برتر دوچرخه سواری در مواد جاده از هفتم آذرماه به مدت چهار روز به میزبانی جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

مراحل دوم و سوم لیگ برتر دوچرخه سواری در مواد جاده از سه شنبه هفتم آذرماه به مدت چهار روز به میزبانی هئیت دوچرخه سواری استان هرمزگان و در جزیره کیش و با همکاری باشگاه عقاب و معاونت ورزش و آموزش شرکت توسعه عمران کیش، برگزار شد.

در نخستین روز از این دوره رقابتهای لیگ برتر در مواد جاده، سه شنبه هفتم آذرماه 45 دوچرخه سوار در ماده استقامت جاده به مسافت 110 کیلومتر و در مسیر ( میدان قشم- کمربندی 705 متری) ( به صورت رفت و برگشت) با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛

محسن رحمانی از تیم پیکان تهران با زمان 3 ساعت و 14 دقیقه به مقام قهرمانی دست یافت، امیر زرگری از تیم دانشگاه آزاد با زمان 3 ساعت و 15 دقیقه بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و علی خادمی از تیم مس کرمان با زمان مشابه نسبت به نفر دوم، بر سکوی سوم ایستاد.

همچنین در رقابتهای این ماده؛ محمد رجبلو از تیم پیکان تهران، مهدی علمایی از تیم دانشگاه آزاد و حمید بیک خورمیزی از تیم پیشگامان کویر یزد، با کسب زمان مشابه نسبت به نفر دوم، مقام های چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.
در دومین روز از این مسابقات، رکابزنان چهارشنبه هشتم آذر در ماده تایم تریل تیمی به مسافت 44 کیلومتر در مسیر ( میدان قشم- کمربندی 705 متری) با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نتایج این ماده بدین شرح اعلام شد:

تیم دانشگاه آزاد با زمان 55 دقیقه و 50 ثانیه و 3 صدم ثانیه بر سکوی قهرمانی قرار گرفت، تیم پیکان تهران با زمان 56 دقیقه و 53 ثانیه و 79 صدم ثانیه مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم پیشگامان کویر یزد با زمان 58 دقیقه و 22 ثانیه و 88 صدم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.

همچنین در این رده بندی؛

تیم های (ترافیک تهران، تیم عقاب، تیم مس کرمان، تیم سیبک امید نیا شیروان، گاز زنجان و مقاومت همدان) به ترتیب مقام های چهارم تا نهم این ماده را به خود اختصاص دادند.
در سومین روز این از مسابقات، پنج شنبه نهم آذرماه 30 رکابزن در ماده تایم تریل انفرادی به مسافت 22 کیلومتر و در مسیر ( میدان قشم- کمربندی 705 متری) با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛

امیر زرگری از تیم دانشگاه آزاد با زمان 27 دقیقه و 41 ثانیه و 90 صدم ثانیه مقام نخست و مدال طلا را به دست آورد، موسی مصطفوی از تیم پیکان با زمان 27 دقیقه و 50 ثانیه و 29 صدم ثانیه به مقام نایب قهرمانی دست یافت و علیرضا حقی دیگر رکابزن تیم دانشگاه آزاد با زمان 28 دقیقه و 32 صدم ثانیه صاحب گردن آویز برنز شد.
در چهارمین و آخرین روز مراحل پایانی لیگ برتر در مواد جاده، 41 دوچرخه سوار روز گذشته جمعه دهم آذر در ماده کریتریوم به مسافت 60 کیلومتر (16 دور) در مسیر ( بلوار ایران- لوپ دیدار- بلوار تهران- میدان دلیران- بلوار آشنا- میدان خلیج فارس- بلوار ایران) پا به رکاب شدند که در پایان؛

سجاد صبوری از تیم مس کرمان به مقام قهرمانی دست یافت، حامد عبادی از تیم ترافیک تهران مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و امیر زرگری از تیم دانشگاه آزاد بر سکوی سوم ایستاد.
مراحل دوم و سوم لیگ برتر دوچرخه سواری در مواد جاده با حضور 56 رکابزن در قالب 10 تیم ( پیشگامان کویر یزد، مقاومت همدان، سیبک امید نیا شیروان، ترافیک تهران، مس کرمان، پیکان تهران، مدرسه دوچرخه سواری، دانشگاه آزاد، عقاب و گاز زنجان) برگزار شد.
در این دوره از رقابتها، ( سیروس کوهی، ایرج امیرآخوری و حسین پراش) به عنوان داور و محمود وفایی به عنوان سرپرست اجرایی، حمید عطاالهی به عنوان انفورماتیک و فتوفینیش و اسد هاشم وند به عنوان ناظر فنی حضور داشتند.

تاريخ  ارسال:شنبه 11 آذر 1391 - 11:09

تعداد بازديد: 44

کد:30037-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.