FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

دوشنبه 29 مرداد 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
وب سایت تیم حرفه ای "آموره ویتا" نوشت:
قهرمان دوچرخه سواری جاده ایران به اکراین آمد

وب سایت تیم حرفه ای "آموره ویتا" با افتخار اعلام کرد: حسین علیزاده قهرمان دوچرخه سواری جاده ایران در سال 2012 به عنوان جدیدترین عضو، به این تیم پیوست.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری و به نقل از سایت تیم"آموره ویتا"؛

حسین علیزاده رکابزن سابق تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز، تا پایان سال 2013 با تیم "آموره ویتا" اکراین قرارداد بست.

تیم "آموره ویتا"، تیمی ایتالیایی- اکراینی است که از کشور اکراین به عنوان تیم کنتیننتال در سال 2013، به ثبت رسیده است.

علیزاده برای نخستین بار به همراه این تیم در مسابقه یک روزه Trofeo Laigueli که 28 بهمن در کلاس 1/1 و به میزبان ایتالیا برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

حسین علیزاده رکابزن سابق تیم پتروشیمی تبریز، در آخرین رنکینگ اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری (UCI) در فصل 2011-2012، در صدر جدول رده بندی انفرادی تورهای آسیایی قرار گرفت.
وب سایت تیم حرفه ای "آموره ویتا" درباره پیوستن علیزاده به این تیم نوشت:

علیزاده اهل تبریز است، جایی که او از سال 2009 در قالب تیم پتروشیمی در تورهای آسیایی حضور داشته است.

"کریستین فاینی" مدیر تیم "آموره ویتا" از پیوستن حسین به تیمش بسیار خوشحال است.


وی گفت: می دانم که علیزاده با داشتن استعداد ذاتی خود، باید از این پس او را در زمره برترین رکابزنان در رقابتهای ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی قرار داد. ما معتقدیم حسین با پیشرفت بیشتر می تواند در رقابتهای یک روزه و در مسیرهای کوهستانی و تایم تریل های طولانی موفق باشد.

"کریستین فاینی" یادآور شد: حسین علیزاده یک رکابزن حرفه ای است که به خوبی در تیم ما می گنجد، پیشنهادات ما به رکابزنان حرفه ای در سراسر جهان، به آنها این فرصت را می دهد تا خودشان را در بالاترین سطح انفرادی و تیمی نشان دهند.

مدیر تیم اکراینی- ایتالیایی افزود: ما ورود علیزاده را به تیم "آموره ویتا" خوشامد می گوییم، جایی که او می تواند توانایی ها و مهارت های خود را محک بزند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 5 دي 1391 - 09:22

تعداد بازديد: 284

کد:30147-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.