FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان             قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس              آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت              مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.             

جمعه 1 آذر 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
شمسی پور خبر داد؛
همدان میزبان جشنواره زمستانی دوچرخه سواری

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان همدان، از برگزاری سومین جشنواره زمستانی این رشته ورزشی به میزبانی استان خود خبر داد.

علیرضا شمس پور رئیس هیئت دوچرخه سواری استان همدان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با بیان این مطلب افزود:

با اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان، سومین جشنواره ورزشی همدان در سه رشته دوچرخه سواری، اسکی و کوهنوردی برگزار می شود.

وی بیان کرد: در این جشنواره دوچرخه سواران 10 تیم برتر کشور در بخش آقایان، در رشته کوهستان و در ماده کراس کانتری از روز جمعه ششم بهمن ماه به مدت 2 روز در همدان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان همدان درباره زمان پذیرش تیم های شرکت کننده در این جشنواره بیان کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته روز پنج شنبه پنجم بهمن ماه زمان پذیرش تیم های شرکت کننده در این جشنواره خواهد بود.

وی درباره سهمیه تعلق گرفته به استان خود برای حضور در این جشنواره یادآور شد: با توجه به میزبانی استان همدان در برگزاری سومین جشنواره ورزشی زمستانی، 2 تیم از استان همدان و یک تیم از شهرستان نهاوند به عنوان نمایندگان همدان حضور خواهند داشت.

شمسی پور تصریح کرد: پس از اتمام این جشنواره به 10 نفر برتر جوایز و تندیس حضور اهدا خواهد شد.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان همدان درباره برگزاری این جشنواره در بخش بانوان نیز تصریح کرد: با توجه به نتایج کسب شده در دو دوره گذشته این جشنواره و استقبال گسترده دوچرخه سواران سراسر کشور ، از هم اکنون به دنبال فراهم کردن برگزاری این جشنواره در بخش بانوان از سال آینده هستیم.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 17 دي 1391 - 09:30

تعداد بازديد: 11

کد:30196-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.