FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

شنبه 4 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
شمسی پور خبر داد؛
همدان میزبان جشنواره زمستانی دوچرخه سواری

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان همدان، از برگزاری سومین جشنواره زمستانی این رشته ورزشی به میزبانی استان خود خبر داد.

علیرضا شمس پور رئیس هیئت دوچرخه سواری استان همدان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری با بیان این مطلب افزود:

با اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان، سومین جشنواره ورزشی همدان در سه رشته دوچرخه سواری، اسکی و کوهنوردی برگزار می شود.

وی بیان کرد: در این جشنواره دوچرخه سواران 10 تیم برتر کشور در بخش آقایان، در رشته کوهستان و در ماده کراس کانتری از روز جمعه ششم بهمن ماه به مدت 2 روز در همدان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان همدان درباره زمان پذیرش تیم های شرکت کننده در این جشنواره بیان کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته روز پنج شنبه پنجم بهمن ماه زمان پذیرش تیم های شرکت کننده در این جشنواره خواهد بود.

وی درباره سهمیه تعلق گرفته به استان خود برای حضور در این جشنواره یادآور شد: با توجه به میزبانی استان همدان در برگزاری سومین جشنواره ورزشی زمستانی، 2 تیم از استان همدان و یک تیم از شهرستان نهاوند به عنوان نمایندگان همدان حضور خواهند داشت.

شمسی پور تصریح کرد: پس از اتمام این جشنواره به 10 نفر برتر جوایز و تندیس حضور اهدا خواهد شد.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان همدان درباره برگزاری این جشنواره در بخش بانوان نیز تصریح کرد: با توجه به نتایج کسب شده در دو دوره گذشته این جشنواره و استقبال گسترده دوچرخه سواران سراسر کشور ، از هم اکنون به دنبال فراهم کردن برگزاری این جشنواره در بخش بانوان از سال آینده هستیم.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 17 دي 1391 - 09:30

تعداد بازديد: 224

کد:30196-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.