FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

دوشنبه 1 مرداد 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
قمری:
کرمان معدن ناب قهرمانان دوچرخه سواری ایران است

رییس فدراسیون دوچرخه سواری تصریح کرد: کرمان معدن ناب قهرمانان دوچرخه سواری ایران و پایه و اساس افتخارات دوچرخه سواری در گذشته است.

به گزارش وب سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛

"خسرو قمری" امروز در مجمع انتخاباتی رییس هیات دوچرخه سواری استان کرمان افزود: باید با راه اندازی پیست دوچرخه سواری این استان استعدادهای بیشتری را شناسایی و پرورش دهیم.

وی افزود: دوچرخه سواری ایران باید از جایزه بیش از 350 میلیارد ریالی در رقابت های مختلف آسیایی بهره ببرد.

قمری، بیان کرد: در یک فصل دوچرخه سواری، 32 مسابقه در کشورهای مختلف آسیایی با جوایز بسیار خوب برگزار می شود، که تیم های ایرانی باید از این گردش مالی برای هزینه های خود استفاده کنند.

وی ادامه داد: اگر ما بتوانیم از باشگاه ها و هیات های ورزشی تیم های قدرتمندی را برای شرکت در مسابقات مختلف آسیایی آماده کنیم، افزون بر پوشش هزینه های خود می توان به هیات و ورزش دوچرخه سواری در آن استان نیز کمک کرد.

قمری، بیان کرد: هم اکنون تیم های پتروشیمی، دانشگاه آزاد و پیشگامان کویر این شرایط را برای حضور خوددر رقابت های آسیایی فراهم کرده اند و انتظار داریم باشگاه مس کرمان نیز در این زمینه وارد شود.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: دوچرخه سواری تنها رشته ورزشی در جهان است که به دلیل ذات این ورزش، دارای چنین شرایط ویژه ای است و در کشور ما دوچرخه سواری از نظر درآمدزایی و به دست آوردن جوایز مختلف، نسبت به سایر رشته ها شرایط استثنایی دارد.

وی افزود: می توانیم فرهنگ این گونه درآمدزایی در دوچرخه سواری را توسعه دهیم.

قمری، با اشاره به اینکه در سال جاری یک چهارم اعتبارات سال گذشته را در فدراسیون دوچرخه سواری داشته ایم، گفت: باید با استفاده از همین راهکارها هزینه های ورزش را تامین کرد.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری ادامه داد: همچنین از سال آینده دانشکده علمی- کاربردی را راه اندازی خواهیم کرد تا علاقمندان به رشته دوچرخه سواری مدرک فوق دیپلم و لیسانس دریافت کنند و هم ما بتوانیم از درآمدزایی آن برای پیشبرد برنامه ها استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه آیین نامه مدارس دوچرخه سواری نیز در حال تدوین است، در بخش دیگری افزود: مسابقات جایزه بزرگ را نیز در رشته دوچرخه سواری در سال آینده برگزار خواهیم کرد.

قمری، بیان کرد: هیات های استان ها باید در همه مواد شامل پیست، کوهستان، تریال و جاده فعالیت کنند و تنها به یک یا دو بخش نپردازند.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری بر تقویت بخش آموزش تاکید و اظهار کرد: باید از ظرفیت دستگاه های مختلف مانند بسیج، آموزش و پرورش و مجموعه کارگران در دوچرخه سواری نیز استفاده کنیم.

وی بر همگانی کردن ورزش در همه رشته ها با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: همگانی کردن دوچرخه سواری کمتر مورد توجه قرار گرفته و باید در توسعه آن تلاش لازم را انجام دهیم.

وی بر تعامل بیشتر با آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: بسیاری از قهرمانان دوچرخه سواری ما از آموزشگاه ها بوده اند و باید به این مسئله توجه جدی داشت.

"حسین نژاد عابدی" در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان کرمان با 19 رای از تمامی آرای ماخوذه، به عنوان رییس این هیات ورزشی انتخاب شد.

منبع: روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمان

تاريخ  ارسال:دوشنبه 25 دي 1391 - 13:41

تعداد بازديد: 209

کد:30246-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.